Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Brussels International Motor Show 2002

Brussels International Motor Show 2002

100-lat Salonu Samochodowego w Brukseli

Nie skończył się jeszcze salon samochodowy w Detroit a zaczął się już nowy, tym razem na naszym kontynencie. Dzisiaj został otwarty dla publiczności Międzynarodowy Salon Samochodowy w Brukseli - Brussels International Motor Show (BIMS). Jest to o tyle szczególna impreza, że w tym roku obchodzi swoją setną rocznicę. Od 17-27 stycznia w stolicy Belgii swoje produkty zaprezentuje kilkudziesięciu producentów samochodów, motocykli, a nawet rowerów. W najbardziej prestiżowej hali Księżniczki Astrid odbędą się liczne prezentacje, pokazy, wręczenia nagród, konferencje i seminaria związane tematycznie ze 100-leciem targów motoryzacyjnych w Brukseli.

Organizatorzy targów postarali się, aby zwiedzający mogli odczuć, że uczestniczą w wyjątkowych - setnych BIMS. Już przy wejściu na teren obiektu można obejrzeć wystawę dotyczącą 100-letniej historii brukselskich targów motoryzacyjnych. Wystawę "1902-2002" zorganizowała historyczna sekcja Belgijskiego Automobilklubu Królewskiego.

Podczas ceremonii otwarcia salonu odbędzie się uroczysta prezentacja albumu, wydanego z okazji jubileuszu. Książka zawiera zarówno przegląd historii belgijskiego salonu, jak i słynnego w Belgii toru "Circuit des Ardennes". Wiele kolorowych i unikatowych zdjęć sprawia, że album nabiera wymiaru dzieła kolekcjonerskiego. Książka o limitowanym nakładzie będzie sprzedawana w halach salonu.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Suzuki i Toyota pracują razem
Suzuki i Toyota pracują razem
Dwie japońskie firmy postanowiły zacieśnić więzi. Suzuki i Toyota będą w najbliższych latach wymieniać się technologiami w zakresie informatyki oraz ekologii.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj