mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Brytyjsko-Polskie Forum Branży Motoryzacyjnej

Brytyjsko-Polskie Forum Branży Motoryzacyjnej

Brytyjsko-Polskie Forum Branży Motoryzacyjnej odbędzie się 15 lutego w Katowicach, centrum polskiej branży motoryzacyjnej. Forum łączy możliwość zdobycia praktycznej wiedzy o globalnym rynku motoryzacyjnym, szczególnie w Wielkiej Brytanii z możliwością nawiązania bezpośrednich kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

British Polish Chamber of Commerce (BPCC) wspiera rozwój dwustronnej wymiany handlowej pomiędzy Polską i Wielką Brytanią, poprzez organizowanie bogatego programu spotkań z udziałem kluczowych decydentów z Polski i Wielkiej Brytanii dla przedsiębiorców polskich i zagranicznych. Nawiązywanie nowych kontaktów oraz wymiana doświadczeń zawodowych i informacji to kluczowe elementy dla zapewnienia stabilnego rozwoju firmy.

Format branżowych konferencji organizowanych przez BPCC spotyka się z ogromnym zainteresowaniem wśród polskich i zagranicznych firm. Podczas ostatniego forum (branża rolno-spożywcza)  większość uczestników ze strony polskiej nawiązała owocną współpracę z partnerami z Wielkiej Brytanii.

Ze strony brytyjskie swój udział potwierdziły:

  • Metal Pressings Group Ltd
  • The Manufacturing Technologies Association
  • Warwick Management Consultants Ltd
  • Mussett Engineering Ltd
  • Daimler Chrysler Fleet Management

Więcej formacji na stronach www.pim.org.pl

 

Tematy w artykule: wydarzenia

Podobne wiadomości:

Projekt Automotive Silesia Region

Projekt Automotive Silesia Region

Aktualności 2011-11-15

Dębica odpowiedzialna społecznie

Dębica odpowiedzialna społecznie

Aktualności 2011-11-22

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.