mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Brytyjsko-Polskie Forum Branży Motoryzacyjnej

Brytyjsko-Polskie Forum Branży Motoryzacyjnej

Brytyjsko-Polskie Forum Branży Motoryzacyjnej odbędzie się 15 lutego w Katowicach, centrum polskiej branży motoryzacyjnej. Forum łączy możliwość zdobycia praktycznej wiedzy o globalnym rynku motoryzacyjnym, szczególnie w Wielkiej Brytanii z możliwością nawiązania bezpośrednich kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

British Polish Chamber of Commerce (BPCC) wspiera rozwój dwustronnej wymiany handlowej pomiędzy Polską i Wielką Brytanią, poprzez organizowanie bogatego programu spotkań z udziałem kluczowych decydentów z Polski i Wielkiej Brytanii dla przedsiębiorców polskich i zagranicznych. Nawiązywanie nowych kontaktów oraz wymiana doświadczeń zawodowych i informacji to kluczowe elementy dla zapewnienia stabilnego rozwoju firmy.

Format branżowych konferencji organizowanych przez BPCC spotyka się z ogromnym zainteresowaniem wśród polskich i zagranicznych firm. Podczas ostatniego forum (branża rolno-spożywcza)  większość uczestników ze strony polskiej nawiązała owocną współpracę z partnerami z Wielkiej Brytanii.

Ze strony brytyjskie swój udział potwierdziły:

  • Metal Pressings Group Ltd
  • The Manufacturing Technologies Association
  • Warwick Management Consultants Ltd
  • Mussett Engineering Ltd
  • Daimler Chrysler Fleet Management

Więcej formacji na stronach www.pim.org.pl

 

Tematy w artykule: wydarzenia

Podobne wiadomości:

Autoevent 2011 – VII konferencja przemysłu motoryzacyjnego

Autoevent 2011 – VII konferencja przemysłu...

Aktualności 2011-06-16

Volvo Polska topowym pracodawcą

Volvo Polska topowym pracodawcą

Aktualności 2011-04-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.