mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Buick w Chinach

Buick w Chinach

Spółka Shanghai General Motors wprowadziła do swojej gamy modelowej na chińskim rynku model Buick LaCrosse, którego ceny zaczynać się będą od równowartości 29.800 dolarów.

Buick w Chinach

Buick LaCrosse przeznaczony na chiński rynek różni się od wersji, która dostępna jest na rynku północnoamerykańskim. Choć do jego budowy wykorzystana została ta sama płyta podłogowa, to już pozostałe elementy, w tym nadwozie, wnętrze oraz gama silników została przygotowana specjalnie na chiński rynek.

LaCrosse został zmodyfikowany przez centrum projektowe Pan Asia Technical Automotive Center (PATAC), będący również wspólnym przedsięwzięciem koncernów GM oraz SAIC. To właśnie w tej firmie, mającej siedzibę w Szanghaju, powstało nadwozie, wnętrze oraz wybrane zostały silniki, które najlepiej odpowiadałyby warunkom oraz wymaganiom chińskich klientów.

Nowy sedan z klasy wyższej-średniej oferowany będzie w trzech wersjach: 2,4 Luxury kosztujący 239.800 juanów (29.800 USD), 2,4 Elite (33,5 tys. USD) oraz flagowej 3,0 (41.000 USD). Rozpoczęcie sprzedaży tego samochodu w Chinach rozpocznie się już w drugim kwartale roku.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Buick LaCrosse Wszystko o Buick
Tematy w artykule: Buick Buick LaCrosse

Podobne wiadomości:

Tak wygląda wodny test samochodu

Tak wygląda wodny test samochodu

Aktualności 2015-04-17

Pół miliarda aut od General Motors

Pół miliarda aut od General Motors

Aktualności 2015-05-05

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.