mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Bukmacherzy nie dają szans Małyszowi

Bukmacherzy nie dają szans Małyszowi

Mimo, że do Rajdu Dakar zostało jeszcze pół roku, specjaliści polskiej firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS) przewidują, że Adam Małysz, który niedawno zakończył karierę skoczka narciarskiego, będzie miał duże problemy, aby dotrzeć do mety południowoamerykańskiego wyścigu.

Bukmacherzy nie dają szans Małyszowi
Adam Małysz po zakończeniu kariery narciarskiej postanowił zamienić dotychczasową dyscyplinę na rzecz sportów motorowych. Niedawno zadebiutował w Rajdzie Wrocław-Drezno, ale nie ukrywa, że jego celem jest udział w najsłynniejszej imprezie tego typu - Rajdzie Dakar. W 2012 roku wyścig po raz czwarty odbędzie się na bezdrożach Ameryki Południowej i, jak zwykle, będzie prawdziwym wyzwaniem dla zawodników oraz ich maszyn. Bukmacherzy z STS już teraz przewidują, że samochód Adama Małysza może okazać się zawodny, a trasa dla niego zbyt wymagająca, przez co były mistrz świata w skokach narciarskich może mieć duże problemy, aby stawić się na mecie wyścigu.

"Sądzimy, że tak jak w przypadku skoków, Adam Małysz w trakcie kariery rajdowej również będzie walczył o najwyższe cele i da nam wszystkim dużo radości ze swoich startów, ale uważamy jednocześnie, że Rajd Dakar to bardzo wymagający sprawdzian zarówno dla kierowcy, jak i maszyny. Dlatego przewidujemy, że mimo najlepszych chęci, nasz skoczek nie dotrze do mety wyścigu" – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport.

Każdy, kto postawi 100 zł na to, że Adam Małysz zmuszony będzie zakończyć rajd przedwcześnie, może liczyć na wygraną rzędu 160 zł. W przypadku, gdyby były skoczek jednak dotarł do mety, kwota ta powiększy się do 205 zł.
Tematy w artykule: Rajd Dakar Adam Małysz

Podobne wiadomości:

Renault Duster Team zaatakuje pierwszą 10. Dakaru

Renault Duster Team zaatakuje pierwszą 10....

Aktualności 2014-12-22

Peugeot testuje 2008 DKR

Peugeot testuje 2008 DKR

Aktualności 2014-09-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.