mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Butelka wyrzucona z auta trafiła małego rowerzystę

Butelka wyrzucona z auta trafiła małego rowerzystę

9-letni Damian ze złamanym nosem i obrażeniami głowy przewieziony został do szpitala po tym jak trafiła go w twarz butelka po piwie wyrzucona z przejeżdżającego samochodu. Policjanci ustalili jakim autem poruszali się sprawcy i zatrzymali czterech podejrzanych.

Butelka wyrzucona z auta trafiła małego rowerzystę
Wszyscy byli pijani. Po wytrzeźwieniu zostaną przesłuchani. Zawiadomienie o zdarzeniu odebrał dyżurny komendy w Leżajsku. Natychmiast wysłał patrol na ulicę Leśną w Nowej Sarzynie. Funkcjonariusze zastali tam kobietę i 9-letnim chłopcem. Damian miał zakrwawioną twarz i odzież. Kobieta powiedziała policjantom, że właśnie wraz synem była na przejażdżce rowerowej. Gdy dotarli w pobliże skrzyżowania, z przejeżdżającego samochodu ktoś wyrzucił butelkę raniąc chłopca. Kobieta zapamiętała kilka szczegółów, które pomogły w identyfikacji pojazdu.

Ranny chłopiec trafił wczoraj do szpitala. Okazało się, że ma złamany nos i ranę twarzy.
Tematy w artykule: KGP rowerzysta

Podobne wiadomości:

Jaguar i Land Rover chronią rowerzystów

Jaguar i Land Rover chronią rowerzystów

Technika 2015-01-21

Volvo zadba o bezpieczeństwo rowerzystów

Volvo zadba o bezpieczeństwo rowerzystów

Technika 2014-12-19

Komentuj:

~glut 2008-05-14

Mamy najgorsze prawo i najsłabszy wymiar sprawiedliwości. Kary są niskie i niewychowawcze. Jeszcze trochę, a bandyci z zabójstwem będą wychodzić z sądu z uśmiechem pogardy dla ofiar i z wyrokiem w "zawiasach", co jest kpiną stosowaną tylko w Polsce. Skończcie z mitem resocjalizowania bandytów. W USA już dawno się przyznaje, że resocjalizacja była błędem i nie przyniosła żadnych efektów, a wręcz odwrotnie, wychowuje się grypserów. Należy radykalnie zaostrzyć kary, żeby kara była uciążliwa i wychowawcza, bo inaczej nie będziemy mogli po zmierzchu wyjść na ulice ! Popatrzcie jakie wyroki ferują dla Polaków np. w Anglii, dożywocie za gwałt na kobiecie bez możliwości wcześniejszego zwolnienia dopiero po 25 latach ! W Polsce za to samo dostałby 1 rok w "zawiasach" i po wyjściu z sali dokonuje następnego gwałtu, a kolejnego będąc na przepustce ! Polska to jedna wielka kpina i wstyd dla świata !!!

~Sazan 2008-05-14

Znając polski wymiar (nie)sprawiedliwości, to czyn o zbyt małej społecznej szkodliwości. Daję głowę, że nie stanie się im ŻADNA krzywda. Za jazdę po pijanemu też. Nawet 2 lata w zawieszeniu na 5 lat to nie jest kara! Damianku, biedaku, wkrótce będziesz miał nową szansę oberwania od tych bezmózgich gnojków butelką! PS. Jaka kara moim zdaniem? Tacy powinni odsiedzieć min. 2 lata np. w peruwiańskim więzieniu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.