mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Butelka wyrzucona z auta trafiła małego rowerzystę

Butelka wyrzucona z auta trafiła małego rowerzystę

9-letni Damian ze złamanym nosem i obrażeniami głowy przewieziony został do szpitala po tym jak trafiła go w twarz butelka po piwie wyrzucona z przejeżdżającego samochodu. Policjanci ustalili jakim autem poruszali się sprawcy i zatrzymali czterech podejrzanych.

Butelka wyrzucona z auta trafiła małego rowerzystę
Wszyscy byli pijani. Po wytrzeźwieniu zostaną przesłuchani. Zawiadomienie o zdarzeniu odebrał dyżurny komendy w Leżajsku. Natychmiast wysłał patrol na ulicę Leśną w Nowej Sarzynie. Funkcjonariusze zastali tam kobietę i 9-letnim chłopcem. Damian miał zakrwawioną twarz i odzież. Kobieta powiedziała policjantom, że właśnie wraz synem była na przejażdżce rowerowej. Gdy dotarli w pobliże skrzyżowania, z przejeżdżającego samochodu ktoś wyrzucił butelkę raniąc chłopca. Kobieta zapamiętała kilka szczegółów, które pomogły w identyfikacji pojazdu.

Ranny chłopiec trafił wczoraj do szpitala. Okazało się, że ma złamany nos i ranę twarzy.
Tematy w artykule: KGP rowerzysta

Podobne wiadomości:

Jak bezpiecznie przewozić rowery

Jak bezpiecznie przewozić rowery

Bezpieczna jazda 2015-04-30

Poduszki powietrzne dla rowerzystów!

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~glut 2008-05-14

Mamy najgorsze prawo i najsłabszy wymiar sprawiedliwości. Kary są niskie i niewychowawcze. Jeszcze trochę, a bandyci z zabójstwem będą wychodzić z sądu z uśmiechem pogardy dla ofiar i z wyrokiem w "zawiasach", co jest kpiną stosowaną tylko w Polsce. Skończcie z mitem resocjalizowania bandytów. W USA już dawno się przyznaje, że resocjalizacja była błędem i nie przyniosła żadnych efektów, a wręcz odwrotnie, wychowuje się grypserów. Należy radykalnie zaostrzyć kary, żeby kara była uciążliwa i wychowawcza, bo inaczej nie będziemy mogli po zmierzchu wyjść na ulice ! Popatrzcie jakie wyroki ferują dla Polaków np. w Anglii, dożywocie za gwałt na kobiecie bez możliwości wcześniejszego zwolnienia dopiero po 25 latach ! W Polsce za to samo dostałby 1 rok w "zawiasach" i po wyjściu z sali dokonuje następnego gwałtu, a kolejnego będąc na przepustce ! Polska to jedna wielka kpina i wstyd dla świata !!!

~Sazan 2008-05-14

Znając polski wymiar (nie)sprawiedliwości, to czyn o zbyt małej społecznej szkodliwości. Daję głowę, że nie stanie się im ŻADNA krzywda. Za jazdę po pijanemu też. Nawet 2 lata w zawieszeniu na 5 lat to nie jest kara! Damianku, biedaku, wkrótce będziesz miał nową szansę oberwania od tych bezmózgich gnojków butelką! PS. Jaka kara moim zdaniem? Tacy powinni odsiedzieć min. 2 lata np. w peruwiańskim więzieniu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.