mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Button zostaje w McLarenie

Button zostaje w McLarenie

McLaren uciął dziś wszelkie spekulacje dotyczące przyszłości Jensona Buttona. Zespół z Woking potwierdził długoterminową umowę. Tym samym kolejny zespół z czołówki ma potwierdzony skład na przyszły sezon.

Button zostaje w McLarenie
„Nigdzie nie czułem się lepiej niż w McLarenie. To tu wygrałem cztery z moich najlepszych wyścigów. Jestem drugi w klasyfikacji kierowców i czuję, że jeżdżę lepiej niż kiedykolwiek. Możesz osiągnąć to tylko z dobrym wsparciem i szczerze wierzę, że pasja i determinacja do wygrywania jest sikniesz tu w McLarenie niż gdziekolwiek indziej. Jako kierowca grand prix, masz niesamowitą ilość mocnych uczuć, którymi chcesz się dzielić i być ich częścią. One wzmocniły moje pragnienie pozostania na dłużej z zespołem" powiedział Jenson Button.

"Jenson jest świetnym kierowcą i świetnym gościem. Mogę spokojnie powiedzieć, ze jest jednym z bardziej uzdolnionych i cenionych kierowców jakich kiedykolwiek mięliśmy. Jestem absolutnie zadowolony, że będzie z nami kontynuował współpracę w przyszłości." Skomentował szef zespołu Martin Whitmarsh. Z kolei kolega zespołowy Buttona Lewis Hamilton powiedział: "To świetna wiadomość, że Jenson wybrał pozostanie w McLarenie. Jenson był świetną osobą do współpracy i szczerym zespołowym graczem od momentu kiedy przywitaliśmy go na pokładzie."

Przedłużenie kontraktu z Jenesonem przez McLarena ucina wszelkie spekulacje dotyczące zastąpienie przez brytyjskiego kierowcę Felipe Masse w Ferrari od sezonu 2013. Możliwe jednak, że przybliża to Roberta Kubicę do związania swojej przyszłości z Ferrari, ale to na razie marzenia wszystkich kibiców w Polsce.

Podobne wiadomości:

Lewis Hamilton z tytułem mistrza świata!

Lewis Hamilton z tytułem mistrza świata!

Aktualności 2014-11-24

Janson Button będzie jeździł Rolls-Roycem

Janson Button będzie jeździł Rolls-Roycem

Samochody luksusowe 2014-04-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.