mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Buty dla fanów Chevroleta

Buty dla fanów Chevroleta

Projektanci ubrań inspiracji szukają wszędzie,  w otaczającej przyrodzie, czy też w przedmiotach domowego użytku. Jeden z włoskich projektantów połączył obuwie z motoryzacją.

Buty dla fanów Chevroleta
Andrea Silvuni uważa, że charakter człowieka można określić na podstawi butów, które nosi oraz na podstawie samochodu jakim jeździ. „Buty współdzielą z samochodami język stylistyczny, niosący ze sobą elementy osobowości człowieka. Spadzista linia dachu i wklęsłe linie boczne Chevroleta Cruze w wersji hatchback, a zwarta struktura nadwozia również tworzą dynamiczny obraz właściciela”, powiedział Silvuni.

Wielkiego odkrycia włoski projektant nie dokonał. Jeśli zastanowimy się nad tym kto jakim autem jeździ to już możemy sami wyciągnąć pewne wnioski. Oczywiście, część z nich możemy opierać na stereotypach, ale mimo to sami możemy ocenić charakter człowiek po tym jakim autem jeździ. Jeśli natomiast możemy mieć problem przy ocenie butów ale tu z pomocą przychodzi Chevrolet wraz z Andrea Silvuni, którzy dopasował stylistykę aut i butów do osobowości ich właściciela.

Styl buta: japonki
Otwarty projekt, podkreślony mocno zaznaczonymi, prostymi liniami bocznymi.
Samochód: miejski Chevrolet Spark
Profil właściciela: Niefrasobliwy, nietradycyjny. Lubi przeciwstawiać się konwencjom i jest otwarty na nowe doświadczenia. Nigdy nie wie, co będzie jutro, ale chce, aby wszystko w życiu sprawiało mu przyjemności i było funkcjonalne.

Styl buta: baletki
Agresywny przód, kompaktowe panele nadwozia oraz wznosząca się lina boczna.
Samochód: Chevrolet Aveo
Profil właściciela: Czuje się komfortowo w każdej sytuacji; dobry, godny zaufania, miły i taktowny. Typowy klasycysta – woli, aby jego życie i towarzystwo były poukładane.

Styl buta: koturny/platformy
Wklęsłe linie boczne, krótki zwis z tyłu i dynamiczna sylwetka.
Samochód: Chevrolet Cruze
Profil właściciela: Stylowy, kompetentny, proponujący logiczne rozwiązania każdego problemu. Preferujący wyłącznie związki z przyszłością. Ceni niezawodność i zaufanie. Dusza towarzystwa.

Styl buta: półbut
Ekspresyjny design i szeroka, atletyczna sylwetka.
Samochód: Chevrolet Malibu
Profil właściciela: Konserwatywny, godny zaufania i opanowany w stresujących sytuacjach. Ambitna, stylowa i mądra osoba, a jednocześnie wyrafinowana i przywiązująca uwagę do szczegółów, świadoma sukcesu.

Styl buta: klapki/sandały
Odważna stylistyka z wklęsłymi powierzchniami i wznoszącą sie linią boczną, nawiązująca do aut typu crossover
Samochód: Chevrolet Orlando
Profil właściciela: Bezkonfliktowa osoba, która twardo stąpa po ziemi w życiu codziennym, w głębi duszy duże dziecko.

Styl buta: trekkingowy
Dynamicznie wyprofilowana atletyczna sylwetka o ostrych kształtach, podkreślających sportowy charakter, wznosząca się linia boczna.
Samochód: SUV Chevrolet Captiva
Profil właściciela: Wysportowany, asertywny, elastyczny, bystry, urodzony przywódca. Czerpie siłę z realizacji wyznaczonych zadań.

Styl buta: szpilki na wysokim obcasie
Niski pas przedni w kształcie litery „V” oraz agresywna sylwetka gotowa do „skoku”
Samochód: sportowe modele Camaro lub Corvette
Profil właściciela: Seksowny, pewny siebie, o dzikiej naturze. Świadomy swojego dużego uroku osobistego.

Przemysł obuwniczy i motoryzacyjny przenikają się, a najlepszym przykładem tego jest wykorzystanie technologii GoodYeara przez Adidasa przy tworzeniu podeszwy jednego ze swoich modeli butów.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Chevrolet
Tematy w artykule: Chevrolet

Podobne wiadomości:

Chevrolet Volt

auto motor i sport 0000-00-00

Zwycięzca Car of the Year 2012 w teście. Chevrolet Volt to pierwszy samochód elektryczny, którym można jeździć do woli i nie przejmować się poziomem naładowania akumulatora. Wszystko dzięki silnikowi... spalinowemu.

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Premiery 2016-03-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.