mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > CTS już w styczniu

CTS już w styczniu

Władze koncernu General Motors potwierdziły już oficjalnie, iż kolejna generacja modelu Cadillac CTS będzie miała swą światową premierę podczas targów motoryzacyjnych w Detroit, które odbędą się już w styczniu.

CTS już w styczniu
Następca wielokrotnie nagradzanego i bardzo popularnego samochodu klasy średniej wyższej na rynku amerykańskim pojawi się pod koniec lata przyszłego roku, zaś od jesieni będzie stopniowo wprowadzany na pozostałych kontynentach, w tym i w Europie. Pomimo zapowiedzi nowego modelu, obecny CTS wciąż sprzedaje się znakomicie.
 
Zobacz galerię zdjęć Cadillaca CTS
 
"Cadillac, dzięki gamie najnowszych produktów, przeżywa swoisty renesans" stwierdził dyrektor zarządzający Jim Taylor. "CTS odniósł znaczący sukces na wielu płaszczyznach. Jego sprzedaż przekroczyła nasze oczekiwania.
 
W 2005 roku Cadillac sprzedał w USA ponad 61.000 egzemplarzy modelu CTS. To 60% więcej niż w roku 2002 (38.000). Tak znaczący przyrost sprzedaży po pięciu latach od momentu rozpoczęcia produkcji jest zaprzeczeniem teorii dominującej w motoryzacyjnych kręgach, że najlepsze wyniki osiąga się tuż po wprowadzeniu produktu na rynek. Na świecie jest już około 275.000 właścicieli Cadillaców CTS.
 
Zobacz więcej o modelu Cadillac CTS

 
Zobacz koniecznie: Wszystko o Cadillac CTS Wszystko o Cadillac
Tematy w artykule: Cadillac Cadillac CTS

Podobne wiadomości:

Bestia - nowy samochód Donalda Trumpa

Bestia - nowy samochód Donalda Trumpa

Aktualności 2017-01-20

Cadillac oddzieli się od General Motors

Cadillac oddzieli się od General Motors

Aktualności 2015-08-14

Komentuj:

~gonzo 2006-11-15

A ja widziałem, nie można go pomylić z innym wozem. Super

~jarek 2006-11-15

moze i sprzedaje sie znakomicie ale z pewnoscią nie u nas, nie widzialem na drogach zadnego jeszcze

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.

Zalando Zalando