mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Cadillac Escalade - popularny wśród złodziei

Cadillac Escalade - popularny wśród złodziei

Amerykańscy złodzieje mają niezły gust - poza Escalade, najchętniej sięgają po usportowione coupe i półciężarówki Chevroleta.

Cadillac Escalade - popularny wśród złodziei
Dobór palety modelowej nie jest przypadkowy. Wszystkie wyżej wymienione samochody są bardzo popularne w USA. To ułatwia gangom sprzedaż kradzionego pojazdu lub umożliwia zdobycie pieniędzy ze sprzedaży części. Ciekawe jest to, że większość kradzieży ma miejsce na bogatych przedmieściach, gdzie samochody zwykle parkowane są w strzeżonych garażach. Jak to mówią, nie ma zamka na złodzieja.

Rynek motoryzacyjny stara się reagować na tego typu rankingi. GM starając się zachęcić swoich klientów do modelu Escalade oferuje fabryczny system antywłamaniowy OnStar. Jednak, jak wynika ze statystyk, nic to nie daje - Escalade otwiera listę najchętniej kradzionych samochodów już czwarty rok z rzędu. Jeśli w najbliższym czasie zamierzacie wyjechać do Stanów poważnie zastanówcie się nad zakupem poniższych modeli. Może się okazać, że nie będziecie się nimi cieszyć zbyt długo.

1) Cadillac Escalade
2) Ford F-250 Crew 4WD
3) Infiniti G37 Coupe
4) Dodge Charger HEMI
5) Chevrolet Corvette Z06
6) HUMMER H2 4WD
7) Nissan Pathfinder Armada
8) Chevrolet Avanlance 1500
9) Chevrolet Silverado Crew 1500
10) GMC Yukon

Podobne wiadomości:

Donald Trump i jego

Donald Trump i jego "Bestia" już w Polsce

Samochody luksusowe 2017-07-05

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.