mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Cadillac rozpoczyna natarcie

Cadillac rozpoczyna natarcie

Amerykańska ikona motoryzacji ma w planach rozszerzenie swojej gamy modelowej tak, by móc mocniej konkurować z niemieckimi producentami aut, którzy przewodzą w większości segmentów.

Cadillac rozpoczyna natarcie
Wkrótce na rynku zadebiutują model ATS oraz XTS, które nie będą jedynym orężem w walce o klientów z niemiecką konkurencją. Te auta to zapowiedź szerszej gamy modelowej. Cadillac zamierza iść na wymianę ciosów z niemieckimi producentami.

Nowe modele mają pojawić się w przeciągu trzech lat. Do gamy modelowej dołączą m.in. następca Cadillaca Escalade'a oraz model CTS, który ma być jeszcze lepszym rywalem m.in. dla BMW Serii 5. Amerykański producent zamierza również zaprezentować kompaktowego crossovera sygnowanego nazwą SRX. Pojawić mają się również konkurencyjne modele zarówno dla BMW X1 jak i Audi A3.

Pierwsze z tych aut może trafić do produkcji w 2014 roku. Cadillac ambitnie podchodzi do walki, ale tak jak w wadze ciężkiej nie ma mocnych na braci Kliczko, tak w wielu segmentach motoryzacji nie łatwo będzie znokautować niemieckich producentów. Może jednak amerykańskiemu producentowi aut uda się dla siebie wygrać kilka rund. Czas pokaże. 

Podobne wiadomości:

Donald Trump i jego

Donald Trump i jego "Bestia" już w Polsce

Samochody luksusowe 2017-07-05

Bestia - nowy samochód Donalda Trumpa

Bestia - nowy samochód Donalda Trumpa

Aktualności 2017-01-20

Komentuj:

~op 2012-08-29

Caddy ma fajne wozki, ale przynajmniej w Europie klienci sa przyzwyczajeni do niemieckich marek luksusowych (segmentu premium). Wiec nie bedzie latwo. W Europie wozy amerykanskie zawsze sprzedawaly sie opornie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic