mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Cadillac testuje ATSa

Cadillac testuje ATSa

Cadillac zaprezentował ponad minutowy filmik z testów zamaskowanego modelu ATS. Samochód ma pojawić się w 2013 roku. Oczywiście amerykański producent samochodów testował na najbardziej rozpoznawalnym torze świata.

Cadillac testuje ATSa
Tor Nürburgring został nazwany przez Jacki'ego Stewarta "Zielonym Piekłem". Północna pętla obrosła mianem kultu wśród wszystkich kierowców, którzy mogli cało przejechać ponad 20 kilkumetrową nitkę toru. Większość producentów aut zwłaszcza tych, którzy tworzą auta sportowe przywozi swoje prototypowe auta do Niemiec by poddać je morderczym próbą tego miejsca. Brytyjski dziennikarz James May od pewnego czasu głośno mówi o tym, że jest już znudzony tym, że każdy samochód musi przejść testy na torze wokół zamku Nürburg. Nie wątpliwie jednak trasa Nürburgringu powoduje, że nie ma chyba lepszego miejsca na poddawanie testom prototypowych modeli.

Cadillac w 2013 roku wprowadzi do produkcji nowy model o nazwie ATS. Amerykanie swoim nowym modelem chcą stanąć do boju z Audi A4, BMW serii 3 i Mercedesem C-klasy. Zadanie nie będzie łatwe, a wydaje się nawet, że prawie niemożliwe. Europejskie wersje Cadillaców wyraźnie odstawały od aut ze starego kontynentu. Amerykanie twierdzą że ich najnowsze auto to najlepszy i najładniejszy Cadillac jaki kiedykolwiek powstał. Twierdzą, że wywrócą segment do górny nogami. Zobaczymy.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Cadillac
Tematy w artykule: Cadillac Cadillac ATS

Podobne wiadomości:

Donald Trump i jego

Donald Trump i jego "Bestia" już w Polsce

Samochody luksusowe 2017-07-05

Bestia - nowy samochód Donalda Trumpa

Bestia - nowy samochód Donalda Trumpa

Aktualności 2017-01-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando