mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Captiva tak samo jak Cruze

Captiva tak samo jak Cruze

Nie tylko w Chevrolecie Cruzie może dojść do wycieku paliwa. Z taką samą usterką mogą spotkać się posiadacze większej Captivy.

Captiva tak samo jak Cruze
Chevrolet Poland powiadomił właśnie Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w niektórych egzemplarzach modelu Chevrolet Captiva z rocznika modelowego 2011, wyprodukowanych w Korei, może wystąpić nieszczelność na połączeniu przewodu wlewu paliwa i zbiornika paliwa. W konsekwencji może dojść do wycieku z przewodu paliwowego. Gdy taka sytuacja nastąpi, może być wyczuwalny zapach paliwa, ponadto mogą wystąpić problemy z uruchomieniem silnika lub silnik może przestać działać.

W Polsce akcją objętych jest 46 egzemplarzy modelu Chevrolet Captiva RM 2011.

Autoryzowane serwisy Chevroleta listami poleconymi zawiadomią klientów, którzy kupili samochody objęte kampanią, o uszkodzeniach jakie mogą występować w ich samochodach. Ponadto klienci, którzy zakupili samochody objęte kampanią, zostaną wezwani do złożenia wizyty w autoryzowanym serwisie w celu sprawdzenia czy w ich samochodzie występuje ww. wada i ewentualnego dokonania stosownej naprawy.

Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Renault ZOE - akcja serwisowa

Renault ZOE - akcja serwisowa

Aktualności 2016-03-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Porsche, Lamborghini i Bentleye będą elektryczne
Porsche, Lamborghini i Bentleye będą elektryczne
Szef Volkswagen AG zapowiedział, że już w niedalekiej przyszłości każdy samochód produkowany przez niemiecki koncern będzie występował także w elektrycznej wersji.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic