mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Captiva tak samo jak Cruze

Captiva tak samo jak Cruze

Nie tylko w Chevrolecie Cruzie może dojść do wycieku paliwa. Z taką samą usterką mogą spotkać się posiadacze większej Captivy.

Captiva tak samo jak Cruze
Chevrolet Poland powiadomił właśnie Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w niektórych egzemplarzach modelu Chevrolet Captiva z rocznika modelowego 2011, wyprodukowanych w Korei, może wystąpić nieszczelność na połączeniu przewodu wlewu paliwa i zbiornika paliwa. W konsekwencji może dojść do wycieku z przewodu paliwowego. Gdy taka sytuacja nastąpi, może być wyczuwalny zapach paliwa, ponadto mogą wystąpić problemy z uruchomieniem silnika lub silnik może przestać działać.

W Polsce akcją objętych jest 46 egzemplarzy modelu Chevrolet Captiva RM 2011.

Autoryzowane serwisy Chevroleta listami poleconymi zawiadomią klientów, którzy kupili samochody objęte kampanią, o uszkodzeniach jakie mogą występować w ich samochodach. Ponadto klienci, którzy zakupili samochody objęte kampanią, zostaną wezwani do złożenia wizyty w autoryzowanym serwisie w celu sprawdzenia czy w ich samochodzie występuje ww. wada i ewentualnego dokonania stosownej naprawy.

Podobne wiadomości:

Renault ZOE - akcja serwisowa

Renault ZOE - akcja serwisowa

Aktualności 2016-03-25

Chevrolet Cruze - auto, którego w Europie brakuje

Chevrolet Cruze - auto, którego w Europie...

Premiery 2016-01-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.