mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Carla Vallet promuje nowe Audi Q7

Carla Vallet promuje nowe Audi Q7

Carla Vallet jest twarzą i głosem piosenki "Streets of tomorrow", utworu napisanego dla Audi Q7 – pierwszego samochodu Audi typu SUV.

Swą światową premierę samochód obchodzi na Międzynarodowych Targach Samochodowych we Frankfurcie. Była to również światowa premiera Carli Valett prezentującej piosenkę promującą ten model auta.

Zobacz galerię Audi Q7 z IAA 2005

"Chcieliśmy, by piosenka doskonale odwzorowała markę Audi, a dokładniej Q7" – mówi Ralph Weyler, członek zarządu Audi AG odpowiedzialny za sprzedaż i marketing. Nie było to łatwe. Jednak po dwóch tygodniach pracy 20 muzykom udało się poskładać wszystkie kawałki puzzli w jedną całość.

"Piosenka, którą stworzyliśmy charakteryzuje się typowym dla Audi brzmieniem" – mówi Mandoki. Dźwięk ma wiele wspólnego z elektroniką: partie elektroniczne występują na przemian z perkusją. Całość odzwierciedla postęp i innowację - wartości ucieleśniane również przez Audi Q7. Audi kształtuje nową drogę dla Q7, co jest wyeksponowane w tym utworze. Wszyscy zaangażowani w ten projekt od początku byli przekonani, że "Streets of tomorrow" było doskonałym wyborem.

12 września, na stoisku Audi, Carla Vallet po raz pierwszy w życiu wykonała swą piosenkę na żywo.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.

Zalando Zalando