mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Celebryci w Rage-Race 2009

Celebryci w Rage-Race 2009

Podobnie jak w latach ubiegłych w Rage-Race 2009 – największej imprezie motoryzacyjno-lifestyle’owej wystartują zespoły gwiazd. Na tegoroczną trzydniową podróż z Rage-Race wybierają się m.in. Marek Kamiński, Jerzy Dziewulski oraz zespół Martini w wyjątkowym składzie.

Celebryci w Rage-Race 2009
Wśród gwiazd, które potwierdziły juz swój udział w Rage-Race 2009 jest najbardziej znany polski polarnik i podróżnik – Marek Kamiński. - "Z przyjemnością przyjąłem zaproszenie wzięcia udziału w Rage-Race, bo lubię i cenię ludzi, którzy żyją i działają z pasją oraz tworzą coś dla innych" – powiedział Marek Kamiński. - "Dodatkowo cieszę się, że w trakcie gali finałowej Rage-Race 2009 zostanie przeprowadzona specjalna licytacja, z której dochód przekazany zostanie na działalność mojej fundacji. Z kolei my przekażemy je na rzecz najbardziej potrzebujących podopiecznych" – dodał.
 
Na trasie Rage-Race 2009 po raz drugi zobaczymy zespół Martini, czyli aż trzy czerwonokrwiste Ferrari 360 Modena, w których pojadą: Vito Casetti, Conrado Moreno i Patrycia Kazadi.

- "W tym roku znowu będę miał przyjemność poprowadzić niesamowite Ferrari 360 Modena zespołu Martini. Jednakże Rage-Race to nie tylko luksusowe samochody. To przede wszystkim dobra zabawa w gronie fantastycznych ludzi, których można poznać zarówno w czasie realizacji zadań, jak i wieczornych spotkań organizowanych w stylu Martini" – powiedział dziennikarz i prezenter telewizyjny, Vito Casetti.

Pozostałe osoby z zespołu Martini nie miały jeszcze okazji startować w Rage-Race, ale nie mogą doczekać się już startu. Młoda aktorka i piosenkarka – Patrycia Kazadi nie miała także wątpliwości przy podejmowaniu decyzji o starcie w Rage-Race 2009. - "Od razu zdecydowałam się na udział w tej ekskluzywnej imprezie, która jest doskonałą okazją do dobrej zabawy i miejscem, w którym można poznać niezwykłych ludzi" – powiedziała Patrycia Kazadi.

Wśród uczestników Rage-Race nie zabraknie Jerzego Dziewulskiego, który wspiera i kibicuje Rage-Race od 2007 roku i w tegorocznej edycji wystartuje 800 konną Ultimą GTR. - "Rage-Race to brakujące ogniwo. Łączy adrenalinę, zabawę, rywalizację. Podobnie jak w roku ubiegłym nie mogę doczekać się startu" – powiedział Jerzy Dziewulski.

Uczestników Rage-Race 2009 czeka ponad 1500 km trasy i około 30 zadań do wykonania. Trasa imprezy do końca pozostaje tajemnicą, ale już dzisiaj wiadomo, że załogi wystartują w Warszawie a ich trzydniowa przygoda pełna zmagań i adrenaliny zakończy się w samym środku lata w jednym z największych kurortów nadmorskich Polski. Tegoroczna edycja Rage-Race odbędzie się w dniach 2-4 lipca. Najważniejsze miasta przez które przejedzie RR09 to Warszawa, Łódź, Poznań i Sopot.
Tematy w artykule: Rage Race

Podobne wiadomości:

Rusza Rage-Race 2010

Rusza Rage-Race 2010

Aktualności 2010-07-07

Najdroższy i najszybszy samochód świata w jednym miejscu

Najdroższy i najszybszy samochód świata w...

Samochody luksusowe 2011-06-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.