mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Celebryci w Rage-Race 2009

Celebryci w Rage-Race 2009

Podobnie jak w latach ubiegłych w Rage-Race 2009 – największej imprezie motoryzacyjno-lifestyle’owej wystartują zespoły gwiazd. Na tegoroczną trzydniową podróż z Rage-Race wybierają się m.in. Marek Kamiński, Jerzy Dziewulski oraz zespół Martini w wyjątkowym składzie.

Celebryci w Rage-Race 2009
Wśród gwiazd, które potwierdziły juz swój udział w Rage-Race 2009 jest najbardziej znany polski polarnik i podróżnik – Marek Kamiński. - "Z przyjemnością przyjąłem zaproszenie wzięcia udziału w Rage-Race, bo lubię i cenię ludzi, którzy żyją i działają z pasją oraz tworzą coś dla innych" – powiedział Marek Kamiński. - "Dodatkowo cieszę się, że w trakcie gali finałowej Rage-Race 2009 zostanie przeprowadzona specjalna licytacja, z której dochód przekazany zostanie na działalność mojej fundacji. Z kolei my przekażemy je na rzecz najbardziej potrzebujących podopiecznych" – dodał.
 
Na trasie Rage-Race 2009 po raz drugi zobaczymy zespół Martini, czyli aż trzy czerwonokrwiste Ferrari 360 Modena, w których pojadą: Vito Casetti, Conrado Moreno i Patrycia Kazadi.

- "W tym roku znowu będę miał przyjemność poprowadzić niesamowite Ferrari 360 Modena zespołu Martini. Jednakże Rage-Race to nie tylko luksusowe samochody. To przede wszystkim dobra zabawa w gronie fantastycznych ludzi, których można poznać zarówno w czasie realizacji zadań, jak i wieczornych spotkań organizowanych w stylu Martini" – powiedział dziennikarz i prezenter telewizyjny, Vito Casetti.

Pozostałe osoby z zespołu Martini nie miały jeszcze okazji startować w Rage-Race, ale nie mogą doczekać się już startu. Młoda aktorka i piosenkarka – Patrycia Kazadi nie miała także wątpliwości przy podejmowaniu decyzji o starcie w Rage-Race 2009. - "Od razu zdecydowałam się na udział w tej ekskluzywnej imprezie, która jest doskonałą okazją do dobrej zabawy i miejscem, w którym można poznać niezwykłych ludzi" – powiedziała Patrycia Kazadi.

Wśród uczestników Rage-Race nie zabraknie Jerzego Dziewulskiego, który wspiera i kibicuje Rage-Race od 2007 roku i w tegorocznej edycji wystartuje 800 konną Ultimą GTR. - "Rage-Race to brakujące ogniwo. Łączy adrenalinę, zabawę, rywalizację. Podobnie jak w roku ubiegłym nie mogę doczekać się startu" – powiedział Jerzy Dziewulski.

Uczestników Rage-Race 2009 czeka ponad 1500 km trasy i około 30 zadań do wykonania. Trasa imprezy do końca pozostaje tajemnicą, ale już dzisiaj wiadomo, że załogi wystartują w Warszawie a ich trzydniowa przygoda pełna zmagań i adrenaliny zakończy się w samym środku lata w jednym z największych kurortów nadmorskich Polski. Tegoroczna edycja Rage-Race odbędzie się w dniach 2-4 lipca. Najważniejsze miasta przez które przejedzie RR09 to Warszawa, Łódź, Poznań i Sopot.
Tematy w artykule: Rage Race

Podobne wiadomości:

Rusza Rage-Race 2010

Rusza Rage-Race 2010

Aktualności 2010-07-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.

Zalando Zalando