mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Centra - marka z Poznania

Centra - marka z Poznania

Exide Technologies, właściciel marki Centra, stał się członkiem Konsorcjum Marki Poznań. Dzięki temu firma jeszcze aktywniej włączy się w promocję Poznania, regionu oraz innowacyjnych rozwiązań gospodarczych - zaznaczają przedstawiciele firmy.

Centra - marka z Poznania
- Idea Konsorcjum Marki Poznań wpisuje się w tradycję i strategię marki Centra, która od ponad 100 lat wspiera rozwój gospodarczy naszego miasta. Zintegrowane działania mające na celu promocję lokalnych marek, żywo wpływających na życie mieszkańców miasta, wpisują się w ideę odpowiedzialności społecznej Exide Technologies S.A., właściciela Centry. Jesteśmy firmą globalną, jednak działamy lokalnie, wspierając miejscowe marki i społeczności – podkreśla Jarosław Nadstazik Marketing Menager Exide Technologies S.A.

Wraz z przystąpieniem do konsorcjum firma planuje szereg projektów skierowanych do mieszkańców Poznania. Ich celem jest osiągnięcie synergii wizerunkowej pomiędzy marką a miastem, wsparcie inicjatyw obywatelskich, a w długim okresie – poprawa jakości życia w Poznaniu. - W najbliższych dniach rozpoczną się prace nad zintegrowanym harmonogramem działań, dlatego za wcześnie mówić o szczegółach. Dołożymy jednak wszelkich starań, aby zaplanowane projekty przyniosły jak najwięcej wymiernych i niewymiernych, ale odczuwalnych korzyści mieszkańcom Poznania – dodaje Nadstazik.
Tematy w artykule: dostawcy

Podobne wiadomości:

Motodostawca, firma Sagepo-Refa nagrodzona

Motodostawca, firma Sagepo-Refa nagrodzona

Aktualności 2014-12-12

NSG Group wśród świętokrzyskich gigantów

NSG Group wśród świętokrzyskich gigantów

Aktualności 2014-12-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.