mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Centra - marka z Poznania

Centra - marka z Poznania

Exide Technologies, właściciel marki Centra, stał się członkiem Konsorcjum Marki Poznań. Dzięki temu firma jeszcze aktywniej włączy się w promocję Poznania, regionu oraz innowacyjnych rozwiązań gospodarczych - zaznaczają przedstawiciele firmy.

Centra - marka z Poznania
- Idea Konsorcjum Marki Poznań wpisuje się w tradycję i strategię marki Centra, która od ponad 100 lat wspiera rozwój gospodarczy naszego miasta. Zintegrowane działania mające na celu promocję lokalnych marek, żywo wpływających na życie mieszkańców miasta, wpisują się w ideę odpowiedzialności społecznej Exide Technologies S.A., właściciela Centry. Jesteśmy firmą globalną, jednak działamy lokalnie, wspierając miejscowe marki i społeczności – podkreśla Jarosław Nadstazik Marketing Menager Exide Technologies S.A.

Wraz z przystąpieniem do konsorcjum firma planuje szereg projektów skierowanych do mieszkańców Poznania. Ich celem jest osiągnięcie synergii wizerunkowej pomiędzy marką a miastem, wsparcie inicjatyw obywatelskich, a w długim okresie – poprawa jakości życia w Poznaniu. - W najbliższych dniach rozpoczną się prace nad zintegrowanym harmonogramem działań, dlatego za wcześnie mówić o szczegółach. Dołożymy jednak wszelkich starań, aby zaplanowane projekty przyniosły jak najwięcej wymiernych i niewymiernych, ale odczuwalnych korzyści mieszkańcom Poznania – dodaje Nadstazik.
Tematy w artykule: dostawcy

Podobne wiadomości:

Japońskie firmy motoryzacyjne chętnie inwestują w Invest-Parku

Japońskie firmy motoryzacyjne chętnie...

Aktualności 2014-10-21

Motodostawca, firma Sagepo-Refa nagrodzona

Motodostawca, firma Sagepo-Refa nagrodzona

Aktualności 2014-12-12

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.