mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Centra z tytułem Created in Poland Superbrands 2014/2015

Centra z tytułem Created in Poland Superbrands 2014/2015

W tegorocznej edycji Superbrands Centra została uznana za jedną z najsilniejszych marek na polskim rynku, otrzymując tym samym tytuł Created in Poland Superbrands 2014/2015.

Centra z tytułem Created in Poland Superbrands 2014/2015
- Otrzymanie tytułu Created in Poland Superbrands 2014/15 to dla nas wielki zaszczyt i potwierdzenie, że nasze produkty znajdują uznanie na rynku – mówi Mariola Michalczyk z Exide Technologies S.A., firmy będącej właścicielem marki Centra. – Ze względu na sposób badania, proces certyfikacji jest restrykcyjny i rzeczywiście pozwala wyłonić ścisłą elitę wśród funkcjonujących marek. Dla nas szczególnie ważne jest to, że wyboru najlepszych marek dokonują konsumenci. W końcu to oni są finalnymi odbiorcami produktów i mają okazję przetestować je w życiu codziennym. Certyfikat Superbrands 2014/2015 dla marki Centra to dowód, że nasze innowacje technologiczne są doceniane przez użytkowników akumulatorów. To również nagroda za pracę całego zespołu – marka Centra jest znana, ceniona za wysoką jakość, a przede wszystkim rekomendowana przez konsumentów. Cieszymy się szczególnie mocno, ponieważ Centra jest marką polską, od początku silnie związaną z Poznaniem – dodaje.

Organizacja Superbrands jest jedyną na świecie niezależną jednostką promującą ideę brandingu poprzez identyfikację, nagradzanie i opisywanie drogi do sukcesu najsilniejszych marek funkcjonujących na rynkach lokalnych. Międzynarodowa organizacja The Superbrands Ltd. działa już od ponad 20 lat w 87 krajach, a w 2004 roku projekt ten zadebiutował w Polsce.

Tytuł Created in Poland Superbrands 2014/2015, dedykowany jest markom z polskim rodowodem. Zostaje przyznany w wyniku badania przeprowadzonego przez instytut badawczy ARC Rynek i Opinia. Badanie ma na celu określenie wspomaganej znajomości marki oraz skłonności do jej polecania przez konsumentów. W tym roku swoją opinię wyraziło ponad 15 tysięcy polskich respondentów, a ocenie poddano 2400 marek ze 110 kategorii.

Podobne wiadomości:

Rozładowany akumulator. Jak o niego zadbać?

Rozładowany akumulator. Jak o niego zadbać?

Serwis auta 2016-01-07

Jak dbać o akumulator?

auto motor i sport 0000-00-00

To, czy uruchomisz swój samochód zależy od sprawności oraz stopnia naładowania akumulatora. Czy wiesz, że jego żywotność zależy w największym stopniu od Ciebie?  

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.