mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Centra z tytułem Created in Poland Superbrands 2014/2015

Centra z tytułem Created in Poland Superbrands 2014/2015

W tegorocznej edycji Superbrands Centra została uznana za jedną z najsilniejszych marek na polskim rynku, otrzymując tym samym tytuł Created in Poland Superbrands 2014/2015.

Centra z tytułem Created in Poland Superbrands 2014/2015
- Otrzymanie tytułu Created in Poland Superbrands 2014/15 to dla nas wielki zaszczyt i potwierdzenie, że nasze produkty znajdują uznanie na rynku – mówi Mariola Michalczyk z Exide Technologies S.A., firmy będącej właścicielem marki Centra. – Ze względu na sposób badania, proces certyfikacji jest restrykcyjny i rzeczywiście pozwala wyłonić ścisłą elitę wśród funkcjonujących marek. Dla nas szczególnie ważne jest to, że wyboru najlepszych marek dokonują konsumenci. W końcu to oni są finalnymi odbiorcami produktów i mają okazję przetestować je w życiu codziennym. Certyfikat Superbrands 2014/2015 dla marki Centra to dowód, że nasze innowacje technologiczne są doceniane przez użytkowników akumulatorów. To również nagroda za pracę całego zespołu – marka Centra jest znana, ceniona za wysoką jakość, a przede wszystkim rekomendowana przez konsumentów. Cieszymy się szczególnie mocno, ponieważ Centra jest marką polską, od początku silnie związaną z Poznaniem – dodaje.

Organizacja Superbrands jest jedyną na świecie niezależną jednostką promującą ideę brandingu poprzez identyfikację, nagradzanie i opisywanie drogi do sukcesu najsilniejszych marek funkcjonujących na rynkach lokalnych. Międzynarodowa organizacja The Superbrands Ltd. działa już od ponad 20 lat w 87 krajach, a w 2004 roku projekt ten zadebiutował w Polsce.

Tytuł Created in Poland Superbrands 2014/2015, dedykowany jest markom z polskim rodowodem. Zostaje przyznany w wyniku badania przeprowadzonego przez instytut badawczy ARC Rynek i Opinia. Badanie ma na celu określenie wspomaganej znajomości marki oraz skłonności do jej polecania przez konsumentów. W tym roku swoją opinię wyraziło ponad 15 tysięcy polskich respondentów, a ocenie poddano 2400 marek ze 110 kategorii.

Podobne wiadomości:

Jak dbać o akumulator?

auto motor i sport 0000-00-00

To, czy uruchomisz swój samochód zależy od sprawności oraz stopnia naładowania akumulatora. Czy wiesz, że jego żywotność zależy w największym stopniu od Ciebie?  

Rozładowany akumulator. Jak o niego zadbać?

Rozładowany akumulator. Jak o niego zadbać?

Serwis auta 2016-01-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.