mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Centrum Infiniti w Katowicach otwarte

Centrum Infiniti w Katowicach otwarte

Centrum Infiniti Warszawa najprawdopodobniej przestanie być salonem o najwyższej sprzedaży samochodów Infiniti w Europie. Przyczyną jest uruchomienie drugiego Centrum Infiniti w Polsce, który importer – Grupa PGD – otworzył w Katowicach. Nowy salon powstał w nowoczesnym biurowcu „Business Point” zlokalizowanym w samym centrum aglomeracji śląskiej, obok „Silesia City Center”.

Centrum Infiniti w Katowicach otwarte
Jeszcze przed oficjalnym otwarciem salonu pierwsze zamówienie złożył mieszkaniec Częstochowy. Zamówiony samochód to najpopularniejszy w gamie Infiniti model FX w wersji 37S i kolorze midnight mocha. Można uznać ten fakt za dobrą wróżbę na początek działalności – komentuje Krzysztof Piotrowski, dyrektor handlowy Infiniti Katowice – ale dla nas ważniejsze jest przekonanie, że mieszkańcy Śląska, Zagłębia i Podbeskidzia wiedzą co dobre i potrafią docenić niezaprzeczalne walory samochodów Infiniti. Z tego powodu dotychczas musieli kupować auta w Warszawie, bardzo się zatem cieszę, że przywędrowaliśmy do Katowic po części za swoimi klientami, a nie tylko w poszukiwaniu nowych.

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonał Jürgen Schmitz, Dyrektor Regionu Europy Centralnej, który wyraził przekonanie, że nowy salon będzie notował podobne sukcesy, jak salon warszawski.  Centrum Infiniti Katowice to 37 salon Infiniti w Europie i jednocześnie 23 autoryzowany salon należący do Grupy PGD. Mieści się przy ul. Ściegiennego 3, ma powierzchnię 540 m kw., co pozwoli na ekspozycję sześciu modeli Infiniti. Centrum dysponuje obecnie czterema samochodami do jazd testowych – G37 w wersjach Sedan, Coupe oraz FX-em z pięciolitrowym silnikiem benzynowym i trzylitrowym dieslem – do których wkrótce dołączy model M. Właśnie nowa limuzyna Infiniti miała przy okazji otwarcia swoją polską premierę.

Salon, czynny od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00 i w soboty od 9:00 do 15:00, oferuje kompleksową obsługę – ubezpieczenia, kredyty, leasingi, a także odkup samochodów używanych. Obsługę posprzedażną prowadzić będzie serwis Japan Motors w Chorzowie.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Infiniti
Tematy w artykule: Katowice salon samochodowy dealerzy Infiniti

Podobne wiadomości:

Pierwszy salon serii M

auto motor i sport 0000-00-00

Infiniti QX30 - nowy silnik, bogatsze wyposażenie

Infiniti QX30 - nowy silnik, bogatsze...

Aktualności 2017-02-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.