mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ceny Sonaty

Ceny Sonaty

Dziś rozpoczyna się europejska sprzedaż nowego modelu Hyundaia. Auto weszło w zeszłym roku na rynek północno-amerykański, a potem zadebiutowało na targach w Paryżu.

Ceny Sonaty

Cena podana w funtach brytyjskich rozpoczyna się od niemal 16,5 tysiąca, co w przeliczeniu na złotówki daje około 99.000zł. Pamiętać jednak należy, że na rynku brytyjskim, gdzie Sonata trafi w pierwszej kolejności, ceny samochodów są średnio o około 10-15% większe niż w pozostałych krajach kontynentu.

Więcej o debiucie: Hyundai Sonata

Jeżeli tak, to cena podstawowej wersji na rynku polskim kształtować będzie się w przedziale 83.000-90.000zł - i będzie to jedyna jak na razie dostępna odmiana z silnikiem 2.4-litra. Wcześniejszy model miał do wyboru dwie jednostki: 2.0 i 2.7-litra (136 i 173KM). Na razie na rynkach europejskich oferowany będzie wyłącznie 160-konny silnik benzynowy.

Półtora-tonowa limuzyna będzie mogła być wyposażona w manualną lub automatyczną skrzynię biegów, a w standardzie znajdziemy również 17-calowe koła, klimatyzację, układ ABS z ESP oraz komplet przednich, bocznych i sufitowych (kurtyny) poduszek powietrznych. Z takim pakietem Hyundai m zamiar zmierzyć się w segmencie Passata czyli w klasie aut dla zarządzających.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.