mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ceny nowej Zafiry

Ceny nowej Zafiry

W Niemczech przyjmowane już są zamówienia na nową Zafirę. Ceny drugiej generacji kompaktowego vana rozpoczynają się od 19.990 euro. Nowa wersja pojawi się na rynku 9 lipca i kosztować będzie 370 euro mniej niż podobnie wyposażony poprzednik.

Ceny nowej Zafiry

Druga generacja wszechstronnego, siedmiomiejscowego auta urosła w każdym wymiarze i z pewnością ma szansę na powtórzenie sukcesu swej poprzedniczki. Nowa Zafira oferuje przestrzeń bagażową aż do 1.820 litrów, o 120 litrów więcej niż w poprzednim wcieleniu. W konfiguracji pięciomiejscowej dostępne jest 645 litrów objętości bagażnika – to o 45 litrów więcej. System foteli Flex7, to wciąż wzór pod względem oferowanej elastyczności. W ciągu zaledwie kilku sekund Zafirę można bez wysiłku zmienić z pojazdu siedmiomiejscowego w dostawczy van – bez konieczności wyjmowania foteli.

Inne atrakcje nowej Zafiry obejmują bardzo nowoczesne jednostki napędowe – o pojemności od 1,6 do 2,2 litra i mocy od 100 KM do 240 KM oraz najnowsze rozwiązania technologiczne. Ich przykładem może być adaptacyjny układ jezdny IDSPlus z układem stałej elektronicznej kontroli amortyzacji CDC czy współpracujące z układem kierowniczym biksenonowe reflektory adaptacyjne AFL o dynamicznym zakrzywieniu. W nowej Zafirze debiutuje także innowacyjny dach panoramiczny z pięcioma zintegrowanymi schowkami, tworzący przyjemną, pełną ciepła atmosferę wnętrza.

Opel Zafira II dostępny będzie w czterech wersjach wyposażenia: wersji podstawowej oraz wersjach Edition, Sport i Cosmo. Wszystkie wyposażone są w prosty w obsłudze system Flex7, elektryczne okna z przodu, podgrzewane elektryczne lusterka, tempomat, zdalnie sterowany zamek centralny i przyciemnione na zielono, pochłaniające ciepło szyby.

Ponadto, standardowym wyposażeniem wszystkich wersji z silnikami wysokoprężnymi jest bezobsługowy filtr cząstek stałych DPF, a wszystkich wersji – pakiet bezpieczeństwa SAFETEC. Obejmuje on układ ABS z układem elektronicznego rozdziału siły hamowania i systemem wspomagania hamowania na zakrętach, system wspomagania nagłego hamowania, elektroniczny program stabilizacji toru jazdy ESPPlus, aktywne zagłówki
z przodu i system odłączania pedałów PRS. Dodatkowe funkcje pakietu SAFETEC, to trzypunktowe pasy bezpieczeństwa na wszystkich fotelach, przednie poduszki powietrzne, boczne poduszki powietrzne z przodu oraz kurtyny powietrzne na całej długości pojazdu. Z tyłu znaleźć też można fabrycznie oferowane mocowania fotelików dziecięcych ISOFIX.


Ceny nowej Zafiry:

1.6 TWINPORT (105 KM) od 19.990 euro
1.8 (140 KM) od 21.690 euro
2.2 DIRECT (150 KM) od 22.690 euro
2.0 Turbo (200 KM) od 26.490 euro
1.9 CDTI (100 KM) od 22.090 euro
1.9 CDTI (120 KM) od 23.095 euro
1.9 CDTI (150 KM) od 26.095 euro

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.