mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ceny paliw niższe już nie będą

Ceny paliw niższe już nie będą

Anality rynku paliw przewidują, że tak tanio na stacjach już raczej nie będzie. W przyszłym tygodniu czekają nas podwyżki hurtowych cen paliw, co dość szybko powinno znaleźć odzwierciedlenie w cenach na stacjach benzynowych.

Ceny paliw niższe już nie będą
Miniony tydzień był dziewiątym, w którym zanotowano spadki cen paliw na polskich stacjach benzynowych. Niestety, dobre wieści powoli się kończą. Jak szacuje portal e-petrol.pl w przyszłym tygodniu za litr benzyny bezołowiowej zapłacimy 5,29-5,39 zł, za litr oleju napędowego 5,36-5,45 zł i za litr autogazu 2,60-2,69 zł.

Sonda Za ile najczęściej tankujesz paliwo?
do 50 zł
55.46 %
50-100 zł
27.38 %
do pełna
17.16 %
W ostatnim tygodniu benzyna bezołowiowa potaniała średnio w skali całego kraju o 2 gr na litrze, zaś litr oleju napędowego o trzy grosze.

Obecne ceny są niemal tak samo rekordowo niskie jak w maju br., kiedy to średnia cena litra benzyny Pb95 wynosiła 5,33 zł/l. Ceny diesla są natomiast najtańsze od czerwca br., jednak do tegorocznego minimum brakuje wciąż 10 gr.

Podobne wiadomości:

Będą podwyżki cen paliw

Będą podwyżki cen paliw

Finanse i prawo 2016-02-10

Sprawdzono jakość paliwa w 2015 roku - wyniki kontroli

Sprawdzono jakość paliwa w 2015 roku - wyniki...

Aktualności 2016-04-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Suzuki przygotowuje w tym roku dwie ważne premiery, a jedną z nich jest zupełnie nowe Jimny. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia tego modelu, a my znamy już pierwsze szczegóły na temat czwartej generacji.

Zalando Zalando