mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ceny paliw niższe już nie będą

Ceny paliw niższe już nie będą

Anality rynku paliw przewidują, że tak tanio na stacjach już raczej nie będzie. W przyszłym tygodniu czekają nas podwyżki hurtowych cen paliw, co dość szybko powinno znaleźć odzwierciedlenie w cenach na stacjach benzynowych.

Ceny paliw niższe już nie będą
Miniony tydzień był dziewiątym, w którym zanotowano spadki cen paliw na polskich stacjach benzynowych. Niestety, dobre wieści powoli się kończą. Jak szacuje portal e-petrol.pl w przyszłym tygodniu za litr benzyny bezołowiowej zapłacimy 5,29-5,39 zł, za litr oleju napędowego 5,36-5,45 zł i za litr autogazu 2,60-2,69 zł.

Sonda Za ile najczęściej tankujesz paliwo?
do 50 zł
55.46 %
50-100 zł
27.38 %
do pełna
17.16 %
W ostatnim tygodniu benzyna bezołowiowa potaniała średnio w skali całego kraju o 2 gr na litrze, zaś litr oleju napędowego o trzy grosze.

Obecne ceny są niemal tak samo rekordowo niskie jak w maju br., kiedy to średnia cena litra benzyny Pb95 wynosiła 5,33 zł/l. Ceny diesla są natomiast najtańsze od czerwca br., jednak do tegorocznego minimum brakuje wciąż 10 gr.

Podobne wiadomości:

Benzyna będzie drożeć

Benzyna będzie drożeć

Aktualności 2016-04-04

Będą podwyżki cen paliw

Będą podwyżki cen paliw

Finanse i prawo 2016-02-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.