mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ceny paliw niższe już nie będą

Ceny paliw niższe już nie będą

Anality rynku paliw przewidują, że tak tanio na stacjach już raczej nie będzie. W przyszłym tygodniu czekają nas podwyżki hurtowych cen paliw, co dość szybko powinno znaleźć odzwierciedlenie w cenach na stacjach benzynowych.

Ceny paliw niższe już nie będą
Miniony tydzień był dziewiątym, w którym zanotowano spadki cen paliw na polskich stacjach benzynowych. Niestety, dobre wieści powoli się kończą. Jak szacuje portal e-petrol.pl w przyszłym tygodniu za litr benzyny bezołowiowej zapłacimy 5,29-5,39 zł, za litr oleju napędowego 5,36-5,45 zł i za litr autogazu 2,60-2,69 zł.

Sonda Za ile najczęściej tankujesz paliwo?
do 50 zł
55.46 %
50-100 zł
27.38 %
do pełna
17.16 %
W ostatnim tygodniu benzyna bezołowiowa potaniała średnio w skali całego kraju o 2 gr na litrze, zaś litr oleju napędowego o trzy grosze.

Obecne ceny są niemal tak samo rekordowo niskie jak w maju br., kiedy to średnia cena litra benzyny Pb95 wynosiła 5,33 zł/l. Ceny diesla są natomiast najtańsze od czerwca br., jednak do tegorocznego minimum brakuje wciąż 10 gr.

Podobne wiadomości:

Lukoil sprzedaje swoje stacje w Polsce

Lukoil sprzedaje swoje stacje w Polsce

Aktualności 2016-02-06

S8 Łódź - Wieluń - działa pierwsza stacja benzynowa

S8 Łódź - Wieluń - działa pierwsza stacja...

Polskie drogi 2016-12-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.