mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Charytatywny Hyundai

Charytatywny Hyundai

Hyundai przekazał kwotę 100.000 dolarów na rzecz Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża, aby wspomóc wysiłki międzynarodowej społeczności na rzecz pomocy humanitarnej na Haiti. To kolejna z tego typu akcji koreańskiego producenta.

Charytatywny Hyundai
Największy koreański producent samochodów już od dawna spieszy z pomocą w przypadku największych katastrof na naszym globie. Wspominając tylko najważniejsze działania wymienić należy wsparcie, jakiego firma udzieliła w następstwie trzęsienia ziemi w Iranie w 1999 r., po katastrofie tsunami w Azji w 2004 r., czy po trzęsieniu ziemi w prowincji Syczuan w 2008 r. Zaangażowanie firmy obejmuje najczęściej wsparcie finansowe, dystrybucję dostaw pierwszej pomocy, lub bezpośredni udział w akcjach pomocowych.

Ważną inicjatywą Hyundaia jest także projekt "Happy Move Global Youth Volunteers" zrzeszający studentów, biorących udział w 11-dniowym programie dla ochotników, w Brazylii. 100 studentów wyższych uczelni angażuje się w działania wolontariatu w Sao Paulo i Piracicaba, obejmujące budowę domów, ale także wymianę doświadczeń kulturalnych.
 
Program "Happy Move Global Youth Volunteers" jest częścią strategii Corporate Social Responsibility (Odpowiedzialność Społeczna Firmy) Grupy Hyundai-Kia Automotive, w ramach którego, co roku ponad tysiąc studentów uczelni wyższych, niesie pomoc osobom potrzebującym w różnych zakątkach, na całym świecie.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai

Podobne wiadomości:

Hyundai Ioniq - znamy cenę w Polsce

Hyundai Ioniq - znamy cenę w Polsce

Aktualności 2016-09-07

Hyundai Grandeur po zmianach

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.