mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chcesz Subaru WRX STI - zagłosuj na Best Cars 2015

Chcesz Subaru WRX STI - zagłosuj na Best Cars 2015

Jeśli chciałbyś zostać właścicielem najnowszego, 300-konnego Subaru WRX STI - mamy dla Ciebie świetną propozycję. Wystarczy kupić najnowszy numer auto motor i sport, zagłosować w plebiscycie Best Cars i liczyć na łut szczęścia.

Chcesz Subaru WRX STI - zagłosuj na Best Cars 2015
Wydawnictwo Motor Presse Polska (wydawca m.in. miesięcznika auto motor i sport) rozpoczęło właśnie plebiscyt na "Najlepsze samochody", czyli popularne już Best Cars. To międzynarodowy plebiscyt, który odbywa się w 12 europejskich krajach, a także w Chinach, Brazylii i Meksyku.

W tegorocznej, 21. już edycji plebiscytu w szranki stanie 386 modeli, które zostały podzielone na 11 kategorii. W głosowaniu będzie się wybierało najlepsze auto w każdej klasie, a do tego również najbardziej przystępne cenowo.

Głosować możesz korzystając z karty zamieszczonej w październikowym numerze auto motor i sport, albo za pośrednictwem internetu. Adres i kod dostępu znajdziesz na karcie do głosowania. Wyniki plebiscytu opublikowane zostaną w jednym z wiosennych wydań auto motor i sport. Wkrótce potem dowiemy się też, kto stał się posiadaczem kultowego Subaru WRX STI z 300-konnym silnikiem i z nadwoziem w kolorze Blue Pearl.Jak głosować - krok po kroku

1. Zagłosuj na najlepszy samochód
Litery od A do L oznaczają kategorie samochodów. W każdej z nich wybierz jednego faworyta. Liczbę, którą dany model jest oznaczony wpisz na karcie w rubryce "wszystkie samochody", obok litery symbolizującej daną klasę. W obrębie każdej z klas pojawiają się auta oznaczone małym znaczkiem (B).

2. Wybierz auto przystępne cenowo
Do tej grupy zaliczyliśmy modele mieszczące się w przedziałach cenowych wymienionych w tekście powyżej. Liczbę, którą jest oznaczone auto opatrzone literą B, wpisz na karcie w rubryce "samochody segmentu B", obok litery symbolizującej daną klasę. W każdej klasie wybieramy więc dwóch faworytów – spośród wszystkich aut danej klasy (tych oznaczonych i nie oznaczonych literą B) oraz tylko spośród oznaczonych literą B.

3. Odpowiedz na pytania
Ponieważ Twoje opinie o markach samochodowych są dla nas bardzo ważne, koniecznie odpowiedz na dodatkowe pytania zamieszczone na obydwu stronach karty do głosowania. Wypełnione kupony prześlij do nas do 30 listopada 2014 roku, pamiętając, że decyduje data stempla pocztowego. Adres redakcji wpisaliśmy na karcie.
Tematy w artykule: samochód roku

Podobne wiadomości:

Poznajcie finalistów World Car Of The Year

Poznajcie finalistów World Car Of The Year

Aktualności 2015-03-04

Tytuł Car of the Year 2015 zdobędzie...

Tytuł Car of the Year 2015 zdobędzie...

Aktualności 2015-02-05

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.