mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Cherokee w wersji dostawczej

Cherokee w wersji dostawczej

Jeep wprowadził do sprzedaży model Cherokee z kategorii SUV, który został przystosowany do przewozu towarów. Model ten jako Pioneer początkowo znajdzie się w ofercie marki na terenie Wielkiej Brytanii.

Pioneer bazuje na osobowej wersji Cherokee z 2,5-litrowym silnikiem CRD. Posiada prawie 2.000 litrów płaskiej przestrzeni bagażowej. W wyposażeniu podstawowym znajdują się m.in. wielostopniowe przednie poduszki powietrzne, klimatyzacja, ABS, elektrycznie sterowane przednie szyby oraz odtwarzacz CD.

Tylne siedzenia z Cherokee zostały zastąpione na całej długości metalową podłogą wyłożoną dywanikami dla bezpieczeństwa przewożonych towarów. W porównaniu do osobowego Cherokee Pioneer nie posiada tylnych szyb, które zostały zakryte blachą w kolorze nadwozia. Tylne boczne drzwi otwierają się jednak identycznie jak w modelu Cherokee.

Dostępne kolory nadwozia to biały i czarny, a za dopłatą w wysokości ok. 1400 zł także srebrny metalik. Cena za podstawową wersję wynosi około 140.000 zł.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.