mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chevrolet Captiva legendy Manchesteru United na aukcji

Chevrolet Captiva legendy Manchesteru United na aukcji

Sir Alex Ferguson. Człowiek legenda. Charyzmatyczny trener, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Były już trener Manchesteru United wspomógł ostatnio emerytowanych żołnierzy Royal Welsh.

Chevrolet Captiva legendy Manchesteru United na aukcji
5 lipca podczas Sir Alex Ferguson Golf Classic odbyła się licytacja kilku przedmiotów, które nawiązywały do ostatniego roku pracy legendarnego trenera w klubie z Manchesteru. Wśród gadżetów dostępnych na aukcji był siedmiomiejscowy Chevrolet Captiva.

Z równie ciekawych przedmiotów warto wymienić odręcznie napisane przez Fergusona oświadczenie o przejściu na emeryturę. Całą sumę z aukcji przekazano na konto funduszu The Royal Welsh Benevolence Fund.Fundusz ten pomaga emerytowanym, jak i czynnym zawodowo oficerom i żołnierzom regimentu Ryal Welsh.

Sir Alex Ferguson to legenda Manchesteru United, który w tym roku pożegnał się z ławką trenerską. Jego miejsce od 1 lipca zajął Szkot David Moyes. Chevrolet od 2012 roku jest Oficjalnym Partnerem Motoryzacyjnym klubu Manchester United. Od sezonu 2014/2015 Chevrolet zostanie sponsorem, któego logo znajdzie się na koszulkach zawodników "Czerwonych Diabłów".David Moyes

Podobne wiadomości:

Chevrolet Captiva: nowy, duży SUV w dobrej...

auto motor i sport 0000-00-00

W klasie SUV-ów ciasno jak nigdy. Żeby się w niej utrzymać, Chevrolet odnawia Captivę, chociaż model ten ma zaledwie dwa lata.

Rządowy Chevrolet z czasów PRL odnaleziony i na aukcji

Rządowy Chevrolet z czasów PRL odnaleziony i...

Aktualności 2015-07-29

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?