mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chevrolet Gentra

Chevrolet Gentra

Na początku września koreański odział GM-Daewoo Auto wprowadzi na rynek następcę Kalosa, na początku z 1.5-litrowym silnikiem.

Chevrolet Gentra

Na razie, jedynie w wersji sedan, auto sprzedawane będzie na rynku lokalnym jako Daewoo. Następnie ma zastąpić obecnego małego, rodzinnego trój-bryłowca, jako Chevrolet, na rynkach gdzie GM promuje te markę. Firma chce pozycjonować nowe samochód nieco powyżej Kalosa, w związku z czym auto jest nieco większe.

Jak wypowiadają się na temat Gentry przedstawiciele GM-Daewoo, będzie to samochód dla ludzi szukających przestronnego wnętrza w kompaktowym sedanie o cenie odpowiadającej małym autom. Dzięki tej formule przeskalowanego auta segmentu B samochód ma odnieść sukces na rynku rodzimym i 120 innych, na które docelowo ma być wdrożony.

Komentuj:

~matii 2007-07-01

fajne autko szkoda że daewoo

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?