mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chevrolet Orlando lepszy niż oddział położniczy

Chevrolet Orlando lepszy niż oddział położniczy

Chevrolet Orlando to auto rodzinne, które spełnia wszystkie wymagania, jakie potrzebuje duża rodzina. Jednak nikt nie przypuszczał, że Orlando może aż tak wpisać się w kanon auta rodzinnego.

Chevrolet Orlando lepszy niż oddział położniczy
Pod koniec roku 2011 państwo Ludwigowie zakupili Chevroleta Orlando. Auto zostało zakupione również z myślą o nadchodzącym nowym potomku. Chyba nikt nie przypuszczał, a już na pewno nie państwo Ludwigowie, że Chevrolet Orlando spełni swoją rolę i to z dużą nadwyżką.

Najmłodsza córka Ludwigów przyszła na świat dwa dni przed zaplanowanym terminem porodu, który wyznaczony był na 12 kwietnia o godzinie 02:15. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mała Julia urodziła się właśnie w Chevrolecie Orlando.

Gdy mama Julii poczuła, że Julka chce przyjść na świat wcześniej niż to było zaplanowane, od razu skonsultowała się z zaprzyjaźnioną położną i zdecydowano o natychmiastowym przyjeździe do szpitala. Na miejscu okazało się, że poród już się zaczął i został on odebrany w samochodzie. „To były pierwsze do tej pory narodziny w samochodzie, przy których asystowałam, chociaż pracuję jako położna już ponad dwadzieścia lat”, powiedziała pani Izabela Jaworska, która odbierała poród.

Państwo Ludwigowie od Chvroleta otrzymali 3 foteliki bezpieczeństwa oraz bagażnik dachowy. „To już nasze czwarte dziecko, ale nie spodziewałem się, że urodzi się w tak nietypowych okolicznościach. Było to dla nas prawdziwe zaskoczenie. Cieszymy się, że także Chevrolet sprawił nam miłą niespodziankę, przekazując foteliki dla Julii oraz bagażnik dachowy”, powiedział Piotr Ludwig, ojciec małej Julii.

Dla rodziców Kuby (11 lat), Emilii (7lat), Maćka (3 lata) i Julli (7 tygodni) dzień 12 kwietnia na pewno będzie wyjątkowy i zostanie zapamiętany dzięki niecodziennym narodzinom. W naszej redakcji nikt porodu w Chevrolecie Orlando nie odbierał, ale mogliśmy poznać walory rodzinnego Orlando podczas testu długodystansowego, o którym przeczytacie tutaj:


Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Z06 ma problem z silnikiem

Chevrolet Corvette Z06 ma problem z silnikiem

Aktualności 2015-08-17

Chevrolet Cruze - auto, którego w Europie brakuje

Chevrolet Cruze - auto, którego w Europie...

Premiery 2016-01-07

Komentuj:

~chychak 2012-06-22

szkoda ze chevrolet dał im tylko foteliki, a nie np. nowe auto, camaro ;) jak dziewczynka skończy 18 lat i zda na prawko. To by było czym się pochwalić.

marko1 2012-06-20

Wszystkiego najlepszego dla rodziny Ludwigów. W tym artykule nie było by nic dziwnego, gdyby nie fakt, z którym się zgadzam, że lekarz może określić przypuszczalnie miesiąc i datę porodu, ale godzinę to już przesada i mistrzostwo świata.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.