mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chevrolet: Prezent dla Sir Alexa

Chevrolet: Prezent dla Sir Alexa

"To samochód przyszłości". Tymi słowami swój prezent przedświąteczny opisał trener Manchesteru United, sir Alex Ferguson. Legendarny selekcjoner otrzymał od amerykańskiego producenta Chevroleta Volta.

Chevrolet: Prezent dla Sir Alexa
W tym roku Chevrolet ogłosił partnerstwo z jednym z najlepszych klubów w Europie, legendarnym Manchesterem United. W ramach tej współpracy trener "Czerwonych Diabłów" dostał Chevroleta Volta, aby mógł spokojnie i ekologicznie jeździć na treningi swojej drużyny.

„Uważam, że Volt to fenomenalny samochód. Mój przyjaciel jeździł takim autem w Stanach Zjednoczonych i wciąż o nim mówił, więc kiedy nadarzyła się okazja, postanowiłem go wypróbować. To w końcu samochód przyszłości. Jestem z niego bardzo zadowolony”, powiedział po otrzymaniu Volta, sir Alex Ferguson.

Chevrolet Volt w tym roku zdobył tytuł "Car of the Year" i jest dostępny na wielu europejskich rynkach. Przez pierwsze 80 kilometrów samochód korzysta z energii elektrycznej zgromadzonej w akumulatorze o pojemności 16.5 kWh. Gdy wyczerpie się energia to automatycznie włącza się generator zasilany benzyną, który pozwala na zwiększenie zasięgu auta do 500 kilometrów.

Chevrolet został oficjalnym partnerem Manchesteru United i dzięki temu w sezonie 2014/2015 na koszulkach zawodników znajdzie się logo amerykańskiej marki. W ramach umowy partnerskiej piłkarze również otrzymają modele Chevroleta. Swój egzemplarz odebrał już legendarny piłkarz ManU, sir Bobby Charlton, który będzie podróżował siedmiomiejscowym Chevroletem Captiva.

Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Chevrolet Corvette C7 – pierwsze zapowiedzi

auto motor i sport 0000-00-00

W przyszłym roku motoryzacyjny padół opuści szósta generacja Corvetty, na jej miejsce wjedzie następca z nowym znaczkiem.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.