mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chevrolet: Prezent dla Sir Alexa

Chevrolet: Prezent dla Sir Alexa

"To samochód przyszłości". Tymi słowami swój prezent przedświąteczny opisał trener Manchesteru United, sir Alex Ferguson. Legendarny selekcjoner otrzymał od amerykańskiego producenta Chevroleta Volta.

Chevrolet: Prezent dla Sir Alexa
W tym roku Chevrolet ogłosił partnerstwo z jednym z najlepszych klubów w Europie, legendarnym Manchesterem United. W ramach tej współpracy trener "Czerwonych Diabłów" dostał Chevroleta Volta, aby mógł spokojnie i ekologicznie jeździć na treningi swojej drużyny.

„Uważam, że Volt to fenomenalny samochód. Mój przyjaciel jeździł takim autem w Stanach Zjednoczonych i wciąż o nim mówił, więc kiedy nadarzyła się okazja, postanowiłem go wypróbować. To w końcu samochód przyszłości. Jestem z niego bardzo zadowolony”, powiedział po otrzymaniu Volta, sir Alex Ferguson.

Chevrolet Volt w tym roku zdobył tytuł "Car of the Year" i jest dostępny na wielu europejskich rynkach. Przez pierwsze 80 kilometrów samochód korzysta z energii elektrycznej zgromadzonej w akumulatorze o pojemności 16.5 kWh. Gdy wyczerpie się energia to automatycznie włącza się generator zasilany benzyną, który pozwala na zwiększenie zasięgu auta do 500 kilometrów.

Chevrolet został oficjalnym partnerem Manchesteru United i dzięki temu w sezonie 2014/2015 na koszulkach zawodników znajdzie się logo amerykańskiej marki. W ramach umowy partnerskiej piłkarze również otrzymają modele Chevroleta. Swój egzemplarz odebrał już legendarny piłkarz ManU, sir Bobby Charlton, który będzie podróżował siedmiomiejscowym Chevroletem Captiva.

Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Premiery 2016-03-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.