mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chevrolet Volt pokazany przed premierą

Chevrolet Volt pokazany przed premierą

General Motors wiąże z drugą generacją Chevroleta Volta bardzo duże nadzieje. Na targach Consumer Electronics Show GM przetestował reakcję publiczności na styl nowej hybrydy.

Chevrolet Volt pokazany przed premierą
Pierwszy Chevrolet Volt, mimo niezłej sprzedaży, nie sprostał dużym oczekiwaniom koncernu, a ogromne inwestycje w ten projekt nie przyniosły wystarczających zwrotów. Tym większa presja ciąży na drugim wcieleniu tego hybrydowego kompaktu. Volt 2 wygląda bardziej zachowawczo niż poprzednik w momencie debiutu, ale od tamtej pory auta hybrydowe stały się właściwie codziennością, więc jego sylwetka też nie musi być futurystyczna.

Samochód ma być bardziej funkcjonalny i, przede wszystkim, oferować jeszcze wydajniejszy napęd elektryczno-spalinowy. Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących zasięgu Volta 2, ale Chevrolet obiecuje, że będzie on znacznie większy niż dotychczas. Od chwili premiery pierwszej generacji pojawiło się bardzo wielu konkurentów na rynku, więc General Motors musi zaoferować naprawdę dobry produkt. Oficjalna premiera samochodu nastąpi na salonie samochodowym NAIAS w Detroit w połowie stycznia. Opel na razie milczy na temat ewentualności powrotu Ampery - europejskiego odpowiednika Volta.

Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Premiery 2016-03-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.