mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chevrolet na koszulkach Manchesteru United

Chevrolet na koszulkach Manchesteru United

Charakterystyczne logo amerykańskiej marki Chevrolet, czyli krzyż, pojawi się na koszulkach zawodników Manchesteru United od sezonu 2014/1015.

Chevrolet na koszulkach Manchesteru United
Chevrolet jest Oficjalnym Partnerem Motoryzacyjnym klubu Manchester United i tym samym zostanie piątym sponsorem w 134-letniej historii klubu, który pojawi się na koszulkach "Czerwonych Diabłów".

„To fantastyczna, długoterminowa umowa dla naszego klubu. Chevrolet jest naszym partnerem zaledwie od sześciu tygodni, jednak już teraz firma zaprezentowała nam kilka doskonałych pomysłów, które pozytywnie wpłyną na nasze relacje oraz na kontakty z 659 milionami fanów Manchesteru na całym świecie. Chevrolet pełni rolę kluczowego partnera podczas naszego tegorocznego tournee, więc firma miała już szansę doświadczyć nieprawdopodobnego dopingu ze strony naszych kibiców podczas spotkań w Afryce Południowej, Chinach i Europie. Cieszymy się, że jeden z naszych dotychczasowych partnerów stał się naszym głównym partnerem. Wszystko to przyniesie wymierne korzyści wszystkim, którzy wspierają klub”, powiedział Richard Arnold, dyrektor handlowy Manchesteru United.

W swojej 134-letniej historii Manchester United grał na arenach globu w koszulkach na których widniało logo: Sharp, Vodafone, AIG, oraz Aon. Ta ostatnia firma rozpoczęła współprace z ManU od sezonu 2010/2011.

Z kolei przedstawiciel GM North America, ds. sprzedaży i serwisu na rynku amerykańskim, Alan Batey dodał: "(...)Partnerstwo z Manchesterem United to doskonałe połączenie, biorąc pod uwagę wartości prezentowane przez Chevroleta, naszych oddanych klientów na całym świecie oraz naszą bogatą, 100-letią historię. Jesteśmy dumni z faktu, że logo Chevroleta, jako piątej marki w historii klubu, pojawi się na koszulkach piłkarzy Manchesteru. Z nadzieją patrzymy więc w przyszłość i pragniemy wykorzystać wszystkie nadarzające się okazje, jakie daje nam partnerstwo z tym legendarnym klubem”
Zobacz koniecznie: Wszystko o Chevrolet
Tematy w artykule: Chevrolet Manchester United sponsor piłka nożna

Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Premiery 2016-03-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic