mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chevrolet na rok. Chevrolet na zawsze

Chevrolet na rok. Chevrolet na zawsze

Producent samochodów marki Chevrolet rozpoczął w Polsce nową, intensywną kampanię marketingową. Codziennie dla nowych nabywców do wygrania będzie możliwość użytkowania samochodu przez okres roku za darmo.

Chevrolet na rok. Chevrolet na zawsze

W okresie od 28 sierpnia do 30 września bieżącego roku, każdy kto zdecyduje się na zakup dowolnego modelu Chevroleta, a następnie weźmie udział w konkursie SMS-owym, będzie miał szansę wygrać zamówiony przez siebie samochód przez rok za darmo. Każdego dnia przeprowadzane będzie losowanie spośród nabywców Chevroleta, także szanse są relatywnie duże.

Osoba, która wygra w konkursie staje się właścicielem zamówionego Chevroleta, lecz przez rok nie musi za niego płacić. Koszty zakupu finansuje Chevrolet Poland oraz GMAC Bank. Użytkownik otrzyma także pełny pakiet ubezpieczenia samochodu oraz dodatkowo przysługuje mu prawo do wykonania jednego bezpłatnego przeglądu. Po roku klient ma możliwość zatrzymania samochodu płacąc kwotę 60 procent jego początkowej wartości. Może on również zwrócić samochód dealerowi nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. Jednakże przebieg samochodu nie może przekroczyć 20 tysięcy kilometrów po roku użytkowania.

Bardzo podobna kampania marketingowa odbywa się jeszcze w trzech krajach: Rumunii, Turcji oraz Węgrzech.

Czytaj także:

Odświeżone Aveo (2006-08-18)

Powtórka z Landwinda? (2006-08-10)

GM w Indiach (2006-08-07)

Zobacz koniecznie: Wszystko o Chevrolet
Tematy w artykule: Chevrolet

Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Premiery 2016-03-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.