mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chevrolet w Polsce pod rządami Davida Flanagana

Chevrolet w Polsce pod rządami Davida Flanagana

Z dniem 1 sierpnia David Flanagan przejmie obowiązki związane z marką Chevrolet w Polsce, jako Dyrektor Generalny GM DAT Poland, oraz zostanie Dyrektorem ds. Marketingu Sprzedaży i Obsługi Posprzedażnej w GM Poland.

Flanagan zastąpi Michaela Klausa, który obejmie nowe obowiązki w strukturach GM Europe.

David Flanagan jest obecnie Dyrektorem ds. Marketingu Pojazdów Ciężarowych w GM North American Product Center w Detroit (USA). Flanagan rozpoczął pracę w GM w 1983 r. jako Starszy Analityk w dziale Worldwide Product Planning, a następnie zajmował szereg stanowisk w działach Planowania, Marketingu i Sprzedaży GM w USA, Niemczech i Japonii. Ostatnio, D. Flanagan asystował zespołowi odpowiedzialnemu za Europę Środkową i Wschodnią w GM Europe przy opracowaniu strategii dla marek Cadillac i HUMMER w regionie, a także zarządzał budową montowni modelu HUMMER H2 w zakładach Avtotor w Kaliningradzie (Rosja).

David Flanagan urodził się 13 października 1958 r. w Bostonie (stan Massachusetts, USA). W 1981 r. uzyskał tytuł licencjata na Wydziale Budowy Maszyn Uniwersytetu Kettering w USA, a w 1983 r. otrzymał dyplom MBA na Uniwersytecie Michigan (USA).

Informacja o nowym stanowisku Michaela Klausa w strukturach GM Europe zostanie podana wkrótce. "Podczas pracy w GM Poland, Michael Klaus wniósł znaczący wkład w wyniki firmy w Polsce, którego potwierdzeniem są jedne z najlepszych miesięcznych wskaźników udziału w rynku w historii GM Poland, uruchomienie działalności w zakresie marki Chevrolet oraz płynna integracja struktur Saab i Opel – powiedział Jonathan Browning, Wiceprezes GME ds. Sprzedaży, Marketingu i Obsługi Posprzedażnej. - Michael Klaus dobrze prowadził swój zespół w GM Poland i życzymy mu wszystkiego najlepszego na nowym stanowisku."

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.