mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chevy partnerem 26. Warszawskiego Festiwalu Filmowego

Chevy partnerem 26. Warszawskiego Festiwalu Filmowego

Chevrolet Poland udostępnił do obsługi festiwalu flotę ośmiu modeli Captivia - są to duże 7-osobowe SUVy, które na pewno przypadną do gustu gościom imprezy.

Chevy partnerem 26. Warszawskiego Festiwalu Filmowego

„-Udziałem w tym jednym z najważniejszych wydarzeń filmowych w Polsce chcieliśmy nawiązać do długoletniej tradycji związku marki Chevrolet z kinem, nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Chevrolet często pojawia się w filmie, a samochody tej marki, czasami odgrywają równie ważne role, jak sami aktorzy.” – mówi Andrzej Żelazny, dyrektor generalny Chevrolet Poland.

Firma przgotowała specjalny model samochodu, przyozdobiony klapsem reżyserskim na tylnych drzwiach oraz motywem taśmy filmowej, idącym przez całe nadwozie od tylnej klapy aż po maskę.

Chevrolet ma długoletni związek z filmem, głównie amerykańskim. Ostatnim takim przykładem jest udział Camaro w filmie "Transformers" z 2009 roku, gdzie przeradzał się w Autobota Bumblebee. Marka w kinie amrykańskim pojawia się już od dziesięcioleci, gdzie jest jakoby odzwierciedleniem stylu życia tego narodu.

W polskiej kinematografii marka także ma kilka przebłysków - Sami Swoi, Gangsterzy i Filantropii, Przygoda z Piosenką i wiele innych.

Warszawski Festiwal Filmowy należy do elitarnej grupy trzynastu imprez filmowych, razem z festiwalami w Cannes, Berlinie, Wenecji i kilku innych, akredytowanych przez FIAPF, czyli Międzynarodową Federację Stowarzyszeń Producentów Filmowych.


Podobne wiadomości:

Chevrolet Cruze - auto, którego w Europie brakuje

Chevrolet Cruze - auto, którego w Europie...

Premiery 2016-01-07

Chevrolet Corvette Z06 ma problem z silnikiem

Chevrolet Corvette Z06 ma problem z silnikiem

Aktualności 2015-08-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.