mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chevy partnerem 26. Warszawskiego Festiwalu Filmowego

Chevy partnerem 26. Warszawskiego Festiwalu Filmowego

Chevrolet Poland udostępnił do obsługi festiwalu flotę ośmiu modeli Captivia - są to duże 7-osobowe SUVy, które na pewno przypadną do gustu gościom imprezy.

Chevy partnerem 26. Warszawskiego Festiwalu Filmowego

„-Udziałem w tym jednym z najważniejszych wydarzeń filmowych w Polsce chcieliśmy nawiązać do długoletniej tradycji związku marki Chevrolet z kinem, nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Chevrolet często pojawia się w filmie, a samochody tej marki, czasami odgrywają równie ważne role, jak sami aktorzy.” – mówi Andrzej Żelazny, dyrektor generalny Chevrolet Poland.

Firma przgotowała specjalny model samochodu, przyozdobiony klapsem reżyserskim na tylnych drzwiach oraz motywem taśmy filmowej, idącym przez całe nadwozie od tylnej klapy aż po maskę.

Chevrolet ma długoletni związek z filmem, głównie amerykańskim. Ostatnim takim przykładem jest udział Camaro w filmie "Transformers" z 2009 roku, gdzie przeradzał się w Autobota Bumblebee. Marka w kinie amrykańskim pojawia się już od dziesięcioleci, gdzie jest jakoby odzwierciedleniem stylu życia tego narodu.

W polskiej kinematografii marka także ma kilka przebłysków - Sami Swoi, Gangsterzy i Filantropii, Przygoda z Piosenką i wiele innych.

Warszawski Festiwal Filmowy należy do elitarnej grupy trzynastu imprez filmowych, razem z festiwalami w Cannes, Berlinie, Wenecji i kilku innych, akredytowanych przez FIAPF, czyli Międzynarodową Federację Stowarzyszeń Producentów Filmowych.


Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Premiery 2016-03-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen Up! w wersji SUV
Volkswagen Up! w wersji SUV
Volkswagen postanowił wykorzystać potencjał najmniejszego modelu w gamie i przerobić go na SUV-a. Już niebawem zadebiutuje model T-Track, czyli podniesiony Up!
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic