mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chiński SUV z zawieszeniem Lotusa

Chiński SUV z zawieszeniem Lotusa

Marka Baojun, należąca do koncernu GM, nie jest znana w Europie, ale w Azji zdobywa coraz większe uznanie. Właśnie pojawiły się informacje na temat nowego vana o nazwie 730 MPV, przy którym współpracowali inżynierowie Lotusa. 

Chiński SUV z zawieszeniem Lotusa
Siedmioosobowy przedstawiciel segmentu MPV będzie standardowo wyposażony w dwustrefową klimatyzację, szyberdach oraz tempomat. Dodatkowo pojawi się kamera cofania oraz system multimedialny z ośmiocalowym ekranem dotykowym.

Standardową jednostką pod maską będzie benzyniak o pojemności 1,5 litra (110KM). Kolejną jednostką w gamie będzie motor o pojemności 1,8 litra (135KM). Pierwsza jednostka zapewni sprint do setki w czasie powyżej 17 sekund. Mocniejszy motor pozwoli na przyspieszanie do setki poniżej 15 sekund. Prędkość maksymalna to 160 km/h. 

Model 730 powstał na płycie podłogowej stworzonej przez SAIC-GM-Wuling. Nad zawieszeniem modelu czuwali inżynierowie z Lotus Engineering.

Tematy w artykule: GM

Podobne wiadomości:

Honda i GM otworzą fabrykę napędów wodorowych

Honda i GM otworzą fabrykę napędów wodorowych

Aktualności 2016-01-19

Cadillac oddzieli się od General Motors

Cadillac oddzieli się od General Motors

Aktualności 2015-08-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport