mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chiński SUV z zawieszeniem Lotusa

Chiński SUV z zawieszeniem Lotusa

Marka Baojun, należąca do koncernu GM, nie jest znana w Europie, ale w Azji zdobywa coraz większe uznanie. Właśnie pojawiły się informacje na temat nowego vana o nazwie 730 MPV, przy którym współpracowali inżynierowie Lotusa. 

Chiński SUV z zawieszeniem Lotusa
Siedmioosobowy przedstawiciel segmentu MPV będzie standardowo wyposażony w dwustrefową klimatyzację, szyberdach oraz tempomat. Dodatkowo pojawi się kamera cofania oraz system multimedialny z ośmiocalowym ekranem dotykowym.

Standardową jednostką pod maską będzie benzyniak o pojemności 1,5 litra (110KM). Kolejną jednostką w gamie będzie motor o pojemności 1,8 litra (135KM). Pierwsza jednostka zapewni sprint do setki w czasie powyżej 17 sekund. Mocniejszy motor pozwoli na przyspieszanie do setki poniżej 15 sekund. Prędkość maksymalna to 160 km/h. 

Model 730 powstał na płycie podłogowej stworzonej przez SAIC-GM-Wuling. Nad zawieszeniem modelu czuwali inżynierowie z Lotus Engineering.

Tematy w artykule: GM

Podobne wiadomości:

Pół miliarda aut od General Motors

Pół miliarda aut od General Motors

Aktualności 2015-05-05

General Motors zapowiada nowy model

General Motors zapowiada nowy model

Aktualności 2015-06-23

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Policja dostała nowe laserowe mierniki prędkości
Policja dostała nowe laserowe mierniki prędkości
Policjanci z wydziałów ruchu drogowego w całej Polsce otrzymali pierwszą partię nowych mierników prędkości. W ręce policjantów trafiło 200 egzemplarzy urządzeń LTI 20/20 TruCam, które zastąpią wysłużone Iskry.