mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chłop potęgą jest...

Chłop potęgą jest...

Mamy XXI wiek. Czas prawdziwego boomu technologicznego, wszędobylskiej elektroniki i zminimalizowanych do granic możliwości komputerów. Z tym rozwojem mamy także do czynienia także w szeroko pojętej motoryzacji. Jednak o dziwo często prekursorami najnowocześniejszych rozwiązań nie są samochody osobowe, a jak się okazuje... ciągniki rolnicze. O wysublimowanej, technologicznej dominacji traktorów nad samochodami do codziennego użytku pisze w swoim BLOGu Włodzimierz Zientarski.

Chłop potęgą jest...
„Z jaką motoryzacją kojarzy Ci się traktor? Proste! Część naszych pojęć o traktorach wyrasta jeszcze z czasów wczesnego Ursusa, który motoryzował polskie rolnictwo po wojnie. Czy ktoś pamięta jeszcze jak uruchamiało się to cudo techniki? A czy ktoś pamięta jego dziadka, czyli ciągnik Lantz-Buldog rodem z Niemiec? Wysublimowana technologia to nie była, ale za to na pewno trwała i nie zawodna.” – czytaj dalej >>>

Odwiedź koniecznie! - blogkierowcy.pl

Komentuj:

~alfred 2007-10-08

No no. Technika ''poszła'' do przodu

~desperado 2007-10-08

dlatego glosuje na samoobrone.... :0))))

~lolo 2007-10-08

a jak obecnie wygląda sytuacja z naszym ursusem, zyje jeszcze ta firma czy jak?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.