mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chłop potęgą jest...

Chłop potęgą jest...

Mamy XXI wiek. Czas prawdziwego boomu technologicznego, wszędobylskiej elektroniki i zminimalizowanych do granic możliwości komputerów. Z tym rozwojem mamy także do czynienia także w szeroko pojętej motoryzacji. Jednak o dziwo często prekursorami najnowocześniejszych rozwiązań nie są samochody osobowe, a jak się okazuje... ciągniki rolnicze. O wysublimowanej, technologicznej dominacji traktorów nad samochodami do codziennego użytku pisze w swoim BLOGu Włodzimierz Zientarski.

Chłop potęgą jest...
„Z jaką motoryzacją kojarzy Ci się traktor? Proste! Część naszych pojęć o traktorach wyrasta jeszcze z czasów wczesnego Ursusa, który motoryzował polskie rolnictwo po wojnie. Czy ktoś pamięta jeszcze jak uruchamiało się to cudo techniki? A czy ktoś pamięta jego dziadka, czyli ciągnik Lantz-Buldog rodem z Niemiec? Wysublimowana technologia to nie była, ale za to na pewno trwała i nie zawodna.” – czytaj dalej >>>

Odwiedź koniecznie! - blogkierowcy.pl

Komentuj:

~alfred 2007-10-08

No no. Technika ''poszła'' do przodu

~desperado 2007-10-08

dlatego glosuje na samoobrone.... :0))))

~lolo 2007-10-08

a jak obecnie wygląda sytuacja z naszym ursusem, zyje jeszcze ta firma czy jak?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.