mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chopper dla WOŚP

Chopper dla WOŚP

Już za ponad miesiąc wystartuje jubileuszowy 20. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jubileuszowa zbiórka pieniędzy na rzecz WOŚP będzie wyjątkową m.in. dzięki ważnej licytacji.

Chopper dla WOŚP
Na specjalnej aukcji zostanie zlicytowany Chopper stworzony przez Paul Teutul Jr i jego firmę Paul Jr. Designs. Bohater legendarnego już programu "America Chopper" wykona motocykl dla WOŚP, który będzie unikatową konstrukcją. Jak bardzo unikatowy będzie to motocykl świadczą projekty jakie Paul Jr. tworzył wraz ze swoim ojcem w Orange County Choppers. Teraz młody Teutul działa sam tworząc równie niesamowite projekty.

Dziś w serwisie aukcyjnym Allegro rozpocznie się licytacja Choppera. Osoba która wygra aukcję będzie mogła posiadać motocykl przez rok i prezentować go w tym okresie. Następnie jednoślad trafi ponownie na licytację w  ramach XXI Finału.

"Któż, kogo interesują motocykle, nie zna programu American Chopper? 165 krajów emituje ten program, który ciągle cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Jest to rodzinna saga o tym, jak tworzy się od podstaw motocykl, który za każdym razem poświęcony jest innemu tematowi. Wydarzenia, historia, a nawet prywatne osoby mogą stać się inspiracją dla twórców tej wspaniałej maszyny. Miliony ludzi na całym świecie śledzą losy rodziny Teutul, ich wspólną pracę, kłótnie, a także radości z wykonania każdorazowo niesamowitego dzieła, jakim jest gotowy Chopper", powiedział o projekcie pomysłodawca i szef Orkiestry, Jurek Owsiak.
Tematy w artykule: motocykl aukcja WOŚP

Podobne wiadomości:

Porsche 917 na aukcji

Porsche 917 na aukcji

Samochody luksusowe 2017-01-24

Ferrari 335 Sport Scaglietti - rekord pobity!

Ferrari 335 Sport Scaglietti - rekord pobity!

Samochody luksusowe 2016-02-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.