mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chopper dla WOŚP

Chopper dla WOŚP

Już za ponad miesiąc wystartuje jubileuszowy 20. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jubileuszowa zbiórka pieniędzy na rzecz WOŚP będzie wyjątkową m.in. dzięki ważnej licytacji.

Chopper dla WOŚP
Na specjalnej aukcji zostanie zlicytowany Chopper stworzony przez Paul Teutul Jr i jego firmę Paul Jr. Designs. Bohater legendarnego już programu "America Chopper" wykona motocykl dla WOŚP, który będzie unikatową konstrukcją. Jak bardzo unikatowy będzie to motocykl świadczą projekty jakie Paul Jr. tworzył wraz ze swoim ojcem w Orange County Choppers. Teraz młody Teutul działa sam tworząc równie niesamowite projekty.

Dziś w serwisie aukcyjnym Allegro rozpocznie się licytacja Choppera. Osoba która wygra aukcję będzie mogła posiadać motocykl przez rok i prezentować go w tym okresie. Następnie jednoślad trafi ponownie na licytację w  ramach XXI Finału.

"Któż, kogo interesują motocykle, nie zna programu American Chopper? 165 krajów emituje ten program, który ciągle cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Jest to rodzinna saga o tym, jak tworzy się od podstaw motocykl, który za każdym razem poświęcony jest innemu tematowi. Wydarzenia, historia, a nawet prywatne osoby mogą stać się inspiracją dla twórców tej wspaniałej maszyny. Miliony ludzi na całym świecie śledzą losy rodziny Teutul, ich wspólną pracę, kłótnie, a także radości z wykonania każdorazowo niesamowitego dzieła, jakim jest gotowy Chopper", powiedział o projekcie pomysłodawca i szef Orkiestry, Jurek Owsiak.
Tematy w artykule: motocykl aukcja WOŚP

Podobne wiadomości:

Ardor Auctions - pierwszy w Polsce dom aukcyjny klasycznych aut

Ardor Auctions - pierwszy w Polsce dom...

Aktualności 2015-07-15

Unikalny Ford Mustang Apollo Edition na aukcji charytatywnej

Unikalny Ford Mustang Apollo Edition na...

Aktualności 2015-07-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.

Zalando Zalando