mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chrysler Polska sprzedaje w Euro

Chrysler Polska sprzedaje w Euro

W ostatnim czasie nastąpiło szybkie umacnianie się złotówki. W związku z tym firma Chrysler Polska. Od 11 lipca br. w cennikach amerykańskiej marki ceny modeli komunikowane są w Euro w oparciu o kurs dnia NBP. Cennik prezentuje kwoty bez akcyzy i podatku VAT.

Chrysler Polska sprzedaje w Euro
Chrysler Polska w ostatnim czasie wprowadziło wiele programów promocyjnych. Okazało się jednak, że klienci bardzo często decydują się na zakup samochodu od dealerów zagranicznych, kierując się głównie ceną samochodu. Stąd decyzja o zmianie polityki cenowej. Wprowadzenie cen Euro to znaczące oszczędności dla samochodów i tak np.: Chrysler 300C jest teraz tańszy o 14%, Dodge Nitro jest tańszy o 20%, zaś Grand Cherokee jest tańszy o 14%.Import indywidualny z EU i USA
W odpowiedzi na umacniającą się złotówkę klienci czasami decydują się na skorzystanie z oferty firm specjalizujących się w imporcie na indywidualne zamówienia. Takie rozwiązanie może nieść za sobą wiele ryzyka takich jak np. wykryta ostatnio afera
z fałszywymi dokumentami importowymi i książkami gwarancyjnymi i inne. "Stąd nasza oferta cen w Euro, która jesteśmy przekonani znajdzie uznanie klientów i spowoduje, że wrócą do autoryzowanych salonów" - twierdzą polscy przedstawiciele marki Chrysler.

"Oprócz importu z EU widzimy samochody importowane z USA. Tutaj kluczowymi zagrożeniami są różnice techniczne ( np. sterownik silnika, opony, zawieszenie, układ kierowniczy czy reflektory ) i daleko idące różnice w specyfikacji, które mogą okazać się kosztowne. W tym przypadku samochody nie są również objęte gwarancją producenta" - dodają.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Suzuki Wszystko o Chrysler
Tematy w artykule: Chrysler Suzuki

Podobne wiadomości:

Suzuki Swift Sport - ostry i lekki hot-hatch z Japonii

Suzuki Swift Sport - ostry i lekki hot-hatch...

Premiery 2017-09-14

Suzuki Splash – Bogaty z domu

auto motor i sport 0000-00-00

Nie poskąpiono mu niczego. Obszerne wnętrze i bogate wyposażenie nie są już w samochodowym przedszkolu czymś wyjątkowym, dlatego Splash wyróżnia się w inny sposób.

Komentuj:

~Marek 2008-08-11

To świetna decyzja. W salonach Chryslera można sobie sprowadzić tanio auto z Niemiec. To świetna oferta, sprawdzone!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.