mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chrysler Polska sprzedaje w Euro

Chrysler Polska sprzedaje w Euro

W ostatnim czasie nastąpiło szybkie umacnianie się złotówki. W związku z tym firma Chrysler Polska. Od 11 lipca br. w cennikach amerykańskiej marki ceny modeli komunikowane są w Euro w oparciu o kurs dnia NBP. Cennik prezentuje kwoty bez akcyzy i podatku VAT.

Chrysler Polska sprzedaje w Euro
Chrysler Polska w ostatnim czasie wprowadziło wiele programów promocyjnych. Okazało się jednak, że klienci bardzo często decydują się na zakup samochodu od dealerów zagranicznych, kierując się głównie ceną samochodu. Stąd decyzja o zmianie polityki cenowej. Wprowadzenie cen Euro to znaczące oszczędności dla samochodów i tak np.: Chrysler 300C jest teraz tańszy o 14%, Dodge Nitro jest tańszy o 20%, zaś Grand Cherokee jest tańszy o 14%.Import indywidualny z EU i USA
W odpowiedzi na umacniającą się złotówkę klienci czasami decydują się na skorzystanie z oferty firm specjalizujących się w imporcie na indywidualne zamówienia. Takie rozwiązanie może nieść za sobą wiele ryzyka takich jak np. wykryta ostatnio afera
z fałszywymi dokumentami importowymi i książkami gwarancyjnymi i inne. "Stąd nasza oferta cen w Euro, która jesteśmy przekonani znajdzie uznanie klientów i spowoduje, że wrócą do autoryzowanych salonów" - twierdzą polscy przedstawiciele marki Chrysler.

"Oprócz importu z EU widzimy samochody importowane z USA. Tutaj kluczowymi zagrożeniami są różnice techniczne ( np. sterownik silnika, opony, zawieszenie, układ kierowniczy czy reflektory ) i daleko idące różnice w specyfikacji, które mogą okazać się kosztowne. W tym przypadku samochody nie są również objęte gwarancją producenta" - dodają.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Suzuki Wszystko o Chrysler
Tematy w artykule: Chrysler Suzuki

Podobne wiadomości:

Nowe Suzuki Swift - pierwsze, oficjalne zdjęcia

Nowe Suzuki Swift - pierwsze, oficjalne...

Aktualności 2016-12-27

Nowe Suzuki Swift - wyciekły zdjęcia

Nowe Suzuki Swift - wyciekły zdjęcia

Aktualności 2016-12-21

Komentuj:

~Marek 2008-08-11

To świetna decyzja. W salonach Chryslera można sobie sprowadzić tanio auto z Niemiec. To świetna oferta, sprawdzone!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Studenci Skody zbudowali elektryczne buggy
Studenci Skody zbudowali elektryczne buggy
Co roku uczniowie szkoły zawodowej prowadzonej przez Skode budują swój pierwszy pojazd. Tym razem po trzech udanych projektach z ostatnich lat stworzyli elektryczne buggy o nazwie Skoda Element.