mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chrysler klnie

Chrysler klnie

Chrysler na swoim oficjalnym profilu na serwisie Twitter zamieścił dość ciekawy post, odnoszący się do kierowców z Detroit.

Chrysler klnie
Firma, która swój cały marketing buduje wokół Detroit, czyli słynnego Motown, obraziła wczoraj kierowców z miasta-matki amerykańskiej motoryzacji. Chodzi konkretnie o takowy wpis: "I find it ironic that Detroit is known as the #motorcity and yet no one here knows how to fucking drive", co w wolnym tłumaczeniu znaczy: "To dość ironicznie, że Detroit uważane jest za motoryzacyjne miasto, a jednak nikt tam nie potrafi k.... prowadzić". Post został krótką chwilę później usunięty z oficjalnego profilu oraz zastąpiony przeprosinami: "Bardzo przepraszamy - nasz profil został dziś narażony na szwank. Podejmujemy właśnie kroki w celu rozwiązania problemu".

Pewnie myślicie, że to robota kogoś z zewnątrz, kto włamał się na konto koncernu i chciał mu zaszkodzić. Po części to prawda - post zamieścił pracownik NMS New Media Strategies, firmy, która opiekuje się profilem Chryslera. Naturalnie koncern szybko wytropił jegomościa i odrazu pociągnął odpowiednie sznurki, żeby chłopak wyleciał z pracy. Po pewnym czasie Chrysler wydał oficjalne oświadczenie, traktujące o sprawie. Mówi w nim, że pracownik został już zwolniony oraz że firma nie toleruje niestosownego języka bądź zachowania i bardzo przeprasza wszystkich tych, którzy poczuli się dotknięci słowami pracownika NMS.

Możemy się zgodzić z faktem, że każdy może od czasu do czasu wyładować swoją frustrację, spowodowaną niektórymi genialnymi mistrzami kierownicy, jednak facet z New Media Strategies nie popisał się rozsądkiem - jeśli nie pomylił firmowego konta ze swoim, to w zasadzie jego ruch nie ma żadnego wytłumaczalnego sensu.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Chrysler
Tematy w artykule: Chrysler internet reklama

Podobne wiadomości:

Duża akcja serwisowa dla aut marki Dodge, Chrysler oraz Jeep

Duża akcja serwisowa dla aut marki Dodge,...

Aktualności 2015-07-07

Internet przez satelitę w Lexusie

Internet przez satelitę w Lexusie

Technika 2015-11-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.