mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chrysler w Polsce

Chrysler w Polsce

Poza macierzystą Ameryką Północną, firma notuje wzrosty sprzedaży. Na naszym rynku największą popularnością cieszy się Voyager.

W Polsce w ciągu siedmiu miesięcy tego roku zostało sprzedanych 628 samochodów marki Chrysler i 187 samochodów marki Jeep, czyli w sumie 815 samochodów. Najlepiej sprzedającymi się modelami są: Chrysler Voyager 335 sztuk – lider segmentu MPV w Polsce, Chrysler PT Cruiser 200 sztuk, oraz Chrysler 300C 85 sztuk.

 


NOWOŚĆ - zobacz specjalną stronę marki Chrysler

Udanie zadebiutował nowy Jeep Grand Cherokee ze sprzedażą 95 samochodów w ciągu niecałych trzech miesięcy (auto dostępne z silnikiem benzynowym i wysokoprężnym). Już pod koniec roku zadebiutuje silnik Diesla dla samochodów Chrysler 300C Sedan i Touring.

Na świecie, w oparciu o dobre wyniki I półrocza 2005 wolumen sprzedaży lipcowej Chrysler Group na rynkach światowych (poza Ameryką Północną) wzrósł o 3 procent, osiągając poziom 15.536 sztuk w porównaniu z 15.022 szt. w lipcu 2004. Tym samym jest to najlepszy wynik sprzedaży światowej w miesiącu lipcu licząc od 2001 roku.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.