mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chuchała mistrzem Strefy Europy Centralnej

Chuchała mistrzem Strefy Europy Centralnej

Sezon 2011 w wykonaniu LOTOS - Subaru Poland Rally Team stoi pod znakiem sukcesów w grupie N. Wojtek Chuchała i Kamil Heller zdobyli mistrzostwo w „ence” zarówno w polskim, jak i słowackim czempionacie, a także dopisali do swojego dorobku triumf w klasyfikacji samochodów produkcyjnych w Trofeum Strefy Europy Centralnej FIA.

Chuchała mistrzem Strefy Europy Centralnej
Punkty, zdobyte podczas Rajdu Rzeszowskiego oraz Rally Kosice wystarczyły, aby Siemanko wraz ze swoim pilotem oraz całym zespołem L-SPRT mogli się cieszyć z trzeciego tytułu mistrzowskiego. "Im więcej osiągnięć, tym lepiej, dlatego też bardzo budujące jest dla nas zdobycie trzeciego tytułu w grupie N. Pokazuje to duży potencjał naszego samochodu, jak i naszych możliwości, gdy w pierwszym roku startów udało się osiągnąć tyle sukcesów. Podziękowania dla całego Zespołu L-SPRT i naszych Partnerów: Subaru Import Polska, LOTOS Oil z marką olejów LOTOS Quazar, LOTOS Paliwa z marką paliw LOTOS Dynamic, Keratronik, Raiffeisen Leasing, Mega Service Recycling, Prosperplast, Sony VAIO, SJS oraz Onet.pl, którzy mieli w nich znaczący udział. Liczymy na jeszcze bardziej udany przyszły sezon - podsumował Wojtek Chuchała.

"Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni kolejnym tytułem mistrzowskim. W grupie N zdobyliśmy chyba wszystko, co było do zdobycia i to dodaje nam pewności i wiary na przyszły rok. Dziękujemy Zespołowi, Partnerom, kibicom i wszystkim, którzy byli z nami przez cały sezon. Zakończymy go udziałem w Rajdzie Barbórka, a dwa tygodnie później będziemy mieli okazję zwiedzić kawałek świata, bo rozdanie nagród odbędzie się w Sarajewie, stolicy Bośni i Hercegowiny" - dodał Kamil Heller.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Subaru
Tematy w artykule: Subaru Wojciech Chuchała

Podobne wiadomości:

Genewa 2017 - Subaru Crosstrek zapowiedziany

Genewa 2017 - Subaru Crosstrek zapowiedziany

Aktualności 2017-01-24

Subaru BRZ - w końcu wiemy jak wygląda

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Siedem lat po premierze Dacii Duster pierwszej generacji, przyszedł czas na wprowadzenie kolejnego modelu. Polski importer podał właśnie pełny, oficjalny cennik modelu. Czy będzie drożej?