mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chuchała mistrzem Strefy Europy Centralnej

Chuchała mistrzem Strefy Europy Centralnej

Sezon 2011 w wykonaniu LOTOS - Subaru Poland Rally Team stoi pod znakiem sukcesów w grupie N. Wojtek Chuchała i Kamil Heller zdobyli mistrzostwo w „ence” zarówno w polskim, jak i słowackim czempionacie, a także dopisali do swojego dorobku triumf w klasyfikacji samochodów produkcyjnych w Trofeum Strefy Europy Centralnej FIA.

Chuchała mistrzem Strefy Europy Centralnej
Punkty, zdobyte podczas Rajdu Rzeszowskiego oraz Rally Kosice wystarczyły, aby Siemanko wraz ze swoim pilotem oraz całym zespołem L-SPRT mogli się cieszyć z trzeciego tytułu mistrzowskiego. "Im więcej osiągnięć, tym lepiej, dlatego też bardzo budujące jest dla nas zdobycie trzeciego tytułu w grupie N. Pokazuje to duży potencjał naszego samochodu, jak i naszych możliwości, gdy w pierwszym roku startów udało się osiągnąć tyle sukcesów. Podziękowania dla całego Zespołu L-SPRT i naszych Partnerów: Subaru Import Polska, LOTOS Oil z marką olejów LOTOS Quazar, LOTOS Paliwa z marką paliw LOTOS Dynamic, Keratronik, Raiffeisen Leasing, Mega Service Recycling, Prosperplast, Sony VAIO, SJS oraz Onet.pl, którzy mieli w nich znaczący udział. Liczymy na jeszcze bardziej udany przyszły sezon - podsumował Wojtek Chuchała.

"Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni kolejnym tytułem mistrzowskim. W grupie N zdobyliśmy chyba wszystko, co było do zdobycia i to dodaje nam pewności i wiary na przyszły rok. Dziękujemy Zespołowi, Partnerom, kibicom i wszystkim, którzy byli z nami przez cały sezon. Zakończymy go udziałem w Rajdzie Barbórka, a dwa tygodnie później będziemy mieli okazję zwiedzić kawałek świata, bo rozdanie nagród odbędzie się w Sarajewie, stolicy Bośni i Hercegowiny" - dodał Kamil Heller.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Subaru
Tematy w artykule: Subaru Wojciech Chuchała

Podobne wiadomości:

Nowe Subaru Impreza już na drogach - znamy ceny

Nowe Subaru Impreza już na drogach - znamy...

Aktualności 2017-11-15

Subaru Impreza - premiera we Frankfurcie

Subaru Impreza - premiera we Frankfurcie

Aktualności 2017-07-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Robert Kubica pojedzie bolidem Williamsa
Robert Kubica pojedzie bolidem Williamsa
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Roberta Kubicy. Polski kierowca pojawi się w drugiej połowie października na torze Silverstone w bolidzie Williamsa.