mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chuchała przed Rally Bohemia

Chuchała przed Rally Bohemia

Czerwiec jest bardzo pracowitym miesiącem dla LOTOS – Subaru Poland Rally Team. Po udanym występie w 26. Rajdzie Karkonoskim, Wojtek Chuchała i Kamil Heller pojawili się na VIII Zlocie Plejad, podczas którego jechali jako „zerówka”.

Chuchała przed Rally Bohemia
Kilka dni później załoga STI w barwach Subaru Import Polskastanie na starcie Rally Bohemia, piątej rundy mistrzostw Czech. Wojtek Chuchała i Kamil Heller potraktują kolejny w tym sezonie zagraniczny występ jako trening. Rally Bohemia, w ubiegłym roku będący rundą RSMP, jest jedną z największych rajdowych imprez w Czechach. Zawody rozpoczną się w piątek, 1. lipca, a po oficjalnym starcie załogi wystartują do superoesu, wytyczonego w Mlada Boleslav. Kolejne dwa dni to 14 odcinków specjalnych o łącznej długości przeszło 200 kilometrów, które zostaną rozegrane w niemal identycznej konfiguracji, jak podczas ubiegłorocznego Rally Bohemia. Tegoroczna edycja tych posiadających bogatą historię zawodów będzie szczególna, bowiem organizatorzy rozpoczynają starania o dostanie się do cyklu WRC.

- Każda nowość jest przyjemna i bardzo ciekawa, dlatego nie możemy się już doczekać startu. Po relaksie na Zlocie Plejad czeka nas mały wysiłek. Mamy nadzieję, że skończy się równie dobrze, jak poprzednie zagraniczne występy. Jesteśmy przekonani, że STI polubi czeskie oesy i razem pojedziemy fajnym, bezpiecznym tempem. To będzie nasz cel na ten rajd, dołożymy także starań, aby nadal pracować nad opisem i przejechać czysto całe zawody - mówi Wojtek Chuchała.

- Przełom czerwca i lipca to dla nas bardzo pracowity okres. W zasadzie bezpośrednio z Gronowa, gdzie odbywał się VIII Zlot Plejad, przenosimy się w okolice Mlada Boleslav. Rally Bohemia wspominam jako bardzo trudny. Treningu nigdy za wiele, więc chcemy się sprawdzić na tych wymagających trasach. Choć w tym roku nie jest to runda RSMP, liczymy na doping polskich kibiców - komentuje Kamil Heller.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Subaru
Tematy w artykule: Subaru Rajd Bohemia Wojciech Chuchała

Podobne wiadomości:

Subaru Viziv-7 SUV Concept - duży z Japonii

Subaru Viziv-7 SUV Concept - duży z Japonii

Premiery 2016-11-18

Subaru WRX S4 tS - tylko dla Japonii

Subaru WRX S4 tS - tylko dla Japonii

Aktualności 2016-10-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Tesla – jak działa autopilot?
Tesla – jak działa autopilot?
Kalifornijski producent wprowadził rewolucję do świata motoryzacji nie tylko w kwestii napędu elektrycznego, ale także pod kątem autonomicznej jazdy. Kilka dni temu Tesla pokazała film, na którym demonstruje działanie Autopilota.