Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chuchała przed pierwszymi testami Subaru

Chuchała przed pierwszymi testami Subaru

Po zakończeniu sezonu 2010 można powiedzieć, że zdobywając puchar RPP Wojciech Chuchała zdał „sportową maturę” z wynikiem celującym. Teraz przyszła kolej na pierwsze testy w topowej rajdówce - Subaru Impreza WRX STi.

Chuchała przed pierwszymi testami Subaru
Już 5. stycznia Wojtek Chuchała po raz pierwszy zasiądzie za kierownicą rajdowej Imprezy STI. Młody kierowca pod bacznym okiem Tapio Laukkanena będzie zapoznawał się w ciągu kolejnych dni ze swym nowym narzędziem pracy. Jednocześnie nowy manager sportowy oceni aktualne możliwości swego adepta oraz będzie mu udzielał fachowych rad i wskazówek. Po zakończeniu testów nastąpi weryfikacja przewidzianego wstępnie dla Wojtka programu szkoleniowego.

Można się spodziewać, że pomimo zimy i niskich temperatur panujących w Bieszczadach nadchodzące dni będą dla „Siemanko” bardzo gorące.

Podobne wiadomości:

Subaru WRX S4 tS - tylko dla Japonii

Subaru WRX S4 tS - tylko dla Japonii

Aktualności 2016-10-06

Silnik Bokser od Subaru ma 50 lat

Silnik Bokser od Subaru ma 50 lat

Technika 2016-05-10

Komentuj:

~krzyś 2011-01-08

No to młody człowiek zaczyna swoją edukację. Ale też nauczyciela ma przedniego. Od razu widać profesjonalne podejście zespołu. Nie tylko świetny sprzęt, ale również praca pod godnym okiem. Wiele pracy Go czeka, ale przecież taka praca to przyjemność. Z niecierpliwością czekam na pierwsze eliminacje RSMP, choć pewnie na początku nie należy oczekiwać super wyników, ale ważne by pokazał że potrafi jeździć.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mercedes-AMG GT C Roadster - oficjalna zapowiedź
Mercedes-AMG GT C Roadster - oficjalna zapowiedź
Do targów Paryż Motor Show pozostało już tylko ponad 2 tygodnie. Mercedes uznał, że to najwyższy czas, by zapowiedzieć auto, które będzie jedną z premier na targach w Paryżu. Mowa tu o Mercedesie-AMG GT C Roadster.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj