mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chuchała przed pierwszymi testami Subaru

Chuchała przed pierwszymi testami Subaru

Po zakończeniu sezonu 2010 można powiedzieć, że zdobywając puchar RPP Wojciech Chuchała zdał „sportową maturę” z wynikiem celującym. Teraz przyszła kolej na pierwsze testy w topowej rajdówce - Subaru Impreza WRX STi.

Chuchała przed pierwszymi testami Subaru
Już 5. stycznia Wojtek Chuchała po raz pierwszy zasiądzie za kierownicą rajdowej Imprezy STI. Młody kierowca pod bacznym okiem Tapio Laukkanena będzie zapoznawał się w ciągu kolejnych dni ze swym nowym narzędziem pracy. Jednocześnie nowy manager sportowy oceni aktualne możliwości swego adepta oraz będzie mu udzielał fachowych rad i wskazówek. Po zakończeniu testów nastąpi weryfikacja przewidzianego wstępnie dla Wojtka programu szkoleniowego.

Można się spodziewać, że pomimo zimy i niskich temperatur panujących w Bieszczadach nadchodzące dni będą dla „Siemanko” bardzo gorące.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Subaru Impreza
Subaru Impreza
Cena podstawowa już od: 105 825 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Subaru WRX S4 tS - tylko dla Japonii

Subaru WRX S4 tS - tylko dla Japonii

Aktualności 2016-10-06

Komentuj:

~krzyś 2011-01-08

No to młody człowiek zaczyna swoją edukację. Ale też nauczyciela ma przedniego. Od razu widać profesjonalne podejście zespołu. Nie tylko świetny sprzęt, ale również praca pod godnym okiem. Wiele pracy Go czeka, ale przecież taka praca to przyjemność. Z niecierpliwością czekam na pierwsze eliminacje RSMP, choć pewnie na początku nie należy oczekiwać super wyników, ale ważne by pokazał że potrafi jeździć.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Już za kilka tygodni na salonie motoryzacyjnym w Genewie zadebiutuje nowe wcielenie koreańskiego przedstawiciela segmentu aut kompaktowych. Kolejne wcielenie Kii Ceed pojawi się w dwóch wersjach nadwoziowych.