mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Chuchała przed pierwszymi testami Subaru

Chuchała przed pierwszymi testami Subaru

Po zakończeniu sezonu 2010 można powiedzieć, że zdobywając puchar RPP Wojciech Chuchała zdał „sportową maturę” z wynikiem celującym. Teraz przyszła kolej na pierwsze testy w topowej rajdówce - Subaru Impreza WRX STi.

Chuchała przed pierwszymi testami Subaru
Już 5. stycznia Wojtek Chuchała po raz pierwszy zasiądzie za kierownicą rajdowej Imprezy STI. Młody kierowca pod bacznym okiem Tapio Laukkanena będzie zapoznawał się w ciągu kolejnych dni ze swym nowym narzędziem pracy. Jednocześnie nowy manager sportowy oceni aktualne możliwości swego adepta oraz będzie mu udzielał fachowych rad i wskazówek. Po zakończeniu testów nastąpi weryfikacja przewidzianego wstępnie dla Wojtka programu szkoleniowego.

Można się spodziewać, że pomimo zimy i niskich temperatur panujących w Bieszczadach nadchodzące dni będą dla „Siemanko” bardzo gorące.

Podobne wiadomości:

Genewa 2017 - Subaru Crosstrek zapowiedziany

Genewa 2017 - Subaru Crosstrek zapowiedziany

Aktualności 2017-01-24

Subaru Viziv-7 SUV Concept - duży z Japonii

Subaru Viziv-7 SUV Concept - duży z Japonii

Premiery 2016-11-18

Komentuj:

~krzyś 2011-01-08

No to młody człowiek zaczyna swoją edukację. Ale też nauczyciela ma przedniego. Od razu widać profesjonalne podejście zespołu. Nie tylko świetny sprzęt, ale również praca pod godnym okiem. Wiele pracy Go czeka, ale przecież taka praca to przyjemność. Z niecierpliwością czekam na pierwsze eliminacje RSMP, choć pewnie na początku nie należy oczekiwać super wyników, ale ważne by pokazał że potrafi jeździć.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.