mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ciągnikiem po schodach

Ciągnikiem po schodach

Policjanci z komendy w Tczewie zatrzymali 36-letniego kierowcę ciągnika z przyczepą. Mężczyzna założył się, że zjedzie ciągnikiem ze stromych schodów. Przedmiotem zakładu był litr wódki. Zakład przegrał, ponieważ pojazd zaklinował się.

Ciągnikiem po schodach
Około godz. 13.00. przy ul. Rybackiej doszło do nietypowego zdarzenia. Przechodnie idący stromymi schodami łączącymi ulicę Rybacką i Wąską przecierali oczy ze zdumienia na widok zaklinowanego w połowie schodów... ciągnika rolniczego z doczepioną kosiarką do trawy.

Kierowca ciągnika początkowo próbował wyjechać ze schodów, ale gdy stwierdził, że mu się to nie uda uciekł. Funkcjonariusze ustalili, że właścicielem ciągnika rolniczego jest mieszkaniec wsi Tczewskie Łąki i pojechali do niego. Mężczyzna opowiedział, że jego nietrzeźwy 36-letni syn wyjechał z terenu gospodarstwa ciągnikiem z doczepioną kosiarką i pojechał w kierunku Tczewa. Tam założył się z kolegą o litr alkoholu, że zjedzie ciągnikiem ze stromych schodów. Zakład przegrał, bo w czasie pokonywania "trasy zjazdowej" ciągnik stoczył się i zaklinował w połowie schodów.

Policjanci zatrzymali 36-latka. Alkomat wykazał, że miał ponad 2 promile w organizmie. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania ciągnikiem rolniczym, a pojazd nie był tez ubezpieczony. Akcja usuwania ciągnika ze schodów trwała około 6 godzin i kosztowała ponad 3 tysiące zł.
Tematy w artykule: KGP

Podobne wiadomości:

Te auta najczęściej kradli w 2013 roku

Te auta najczęściej kradli w 2013 roku

Aktualności 2014-01-13

2012 rok był bezpieczniejszy na drogach

2012 rok był bezpieczniejszy na drogach

Aktualności 2013-01-08

Komentuj:

~gocek 2008-07-03

ale idiota. do klatki ze świniami takiego buraka

~alejaja 2008-04-24

ha ha hahaha

~adams 2008-04-23

jak tu nie wierzyc w przyslowie, ze polak to ma fantazje

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.