mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ciągnikiem po schodach

Ciągnikiem po schodach

Policjanci z komendy w Tczewie zatrzymali 36-letniego kierowcę ciągnika z przyczepą. Mężczyzna założył się, że zjedzie ciągnikiem ze stromych schodów. Przedmiotem zakładu był litr wódki. Zakład przegrał, ponieważ pojazd zaklinował się.

Ciągnikiem po schodach
Około godz. 13.00. przy ul. Rybackiej doszło do nietypowego zdarzenia. Przechodnie idący stromymi schodami łączącymi ulicę Rybacką i Wąską przecierali oczy ze zdumienia na widok zaklinowanego w połowie schodów... ciągnika rolniczego z doczepioną kosiarką do trawy.

Kierowca ciągnika początkowo próbował wyjechać ze schodów, ale gdy stwierdził, że mu się to nie uda uciekł. Funkcjonariusze ustalili, że właścicielem ciągnika rolniczego jest mieszkaniec wsi Tczewskie Łąki i pojechali do niego. Mężczyzna opowiedział, że jego nietrzeźwy 36-letni syn wyjechał z terenu gospodarstwa ciągnikiem z doczepioną kosiarką i pojechał w kierunku Tczewa. Tam założył się z kolegą o litr alkoholu, że zjedzie ciągnikiem ze stromych schodów. Zakład przegrał, bo w czasie pokonywania "trasy zjazdowej" ciągnik stoczył się i zaklinował w połowie schodów.

Policjanci zatrzymali 36-latka. Alkomat wykazał, że miał ponad 2 promile w organizmie. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania ciągnikiem rolniczym, a pojazd nie był tez ubezpieczony. Akcja usuwania ciągnika ze schodów trwała około 6 godzin i kosztowała ponad 3 tysiące zł.
Tematy w artykule: KGP

Podobne wiadomości:

2013: Było bezpieczniej na drogach

2013: Było bezpieczniej na drogach

Aktualności 2014-01-07

Te auta najczęściej kradli w 2013 roku

Te auta najczęściej kradli w 2013 roku

Aktualności 2014-01-13

Komentuj:

~gocek 2008-07-03

ale idiota. do klatki ze świniami takiego buraka

~alejaja 2008-04-24

ha ha hahaha

~adams 2008-04-23

jak tu nie wierzyc w przyslowie, ze polak to ma fantazje

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda utrzymuje pozycję lidera na polskim rynku
Skoda utrzymuje pozycję lidera na polskim rynku
Skoda po raz kolejny nie pozostawiła szans konkurentom. Cały rynek samochodów nowych zanotował wzrosty, ale czeska marka wyraźnie zwiększyła dystans w stosunku do konkurentów. Skoda była najchętniej wybieraną marką w Polsce wśród klientów indywidualnych i flotowych.