mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ciężarowa moda w stylu Volvo

Ciężarowa moda w stylu Volvo

Od ekskluzywnych skórzanych kurtek do ubrań dziecięcych, chroniących przed promieniami UV. Wraz z wprowadzeniem na rynek nowych modeli samochodów ciężarowych, Volvo Trucks przedstawia firmową kolekcję odzieży, toreb, zegarków oraz innych praktycznych artykułów. Wszystkie detale nawiązują do samochodów ciężarowych.

Ciężarowa moda w stylu Volvo
– Chcieliśmy stworzyć coś zupełnie wyjątkowego w naszej branży – mówi Magnus Koeck, menedżer marki w Volvo Trucks. – Zamiast umieszczać logo na standardowych produktach, wspólnie z naszymi projektantami samochodów ciężarowych nawiązaliśmy współpracę z uznanymi projektantami mody. W ciągu roku opracowaliśmy, od podstaw, własną, autorską kolekcję.

Wzory, kolorystyka i materiały zostały w mniejszym lub większym stopniu zapożyczone z samochodów ciężarowych i zastosowane w projektach ubrań, toreb, butów, zegarków, zabawek i całej gamy innych artykułów. Na przykład wzór w ramionach kurtek nawiązuje do kraty wlotu powietrza do chłodnicy. Kieszenie mają kształt podobny do kształtu reflektorów samochodu ciężarowego Volvo. Paski toreb są wykonane z tej samej skóry, którą można zobaczyć na kole kierownicy. A koperta zegarka do złudzenia przypomina wskaźniki w samochodzie ciężarowym.

Stworzyliśmy dwie kolekcje: Kolekcję FH16 i Kolekcję Volvo Trucks. Pierwsza z nich nawiązuje do flagowego, najmocniejszego samochodu ciężarowego Volvo, modelu FH16. Druga z wymienionych, Kolekcja Volvo Trucks, jest większa i mocniej ukierunkowana na rodzinę. Obejmuje modne, stylowe i praktyczne części garderoby, zdaniem – Åsy Rönström,  menedżera projektu w Volvo Trucks odpowiedzialnego za opracowanie nowych kolekcji, do noszenia zarówno w czasie wolnym, jak i w pracy.

Obydwie kolekcje zawierają ubrania i dodatki dla mężczyzn i kobiet. Wiele artykułów zaprojektowano również specjalnie z myślą o dzieciach. Są to m.in. koszulki T-shirt chroniące przed promieniami UV, śliniaczki, smoczki, gry i samochody-zabawki.

Ubrania i inne produkty Volvo Trucks, początkowo około 100 różnych artykułów, można nabywać za pośrednictwem firmowego sklepu internetowego. Rozpoczęcie sprzedaży połączono z premierą rynkową nowych samochodów ciężarowych Volvo. Większość asortymentu będzie dostępna również u dealerów Volvo Trucks na całym świecie.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Volvo
Tematy w artykule: Volvo Volvo Trucks Volvo FH16

Podobne wiadomości:

Volvo XC60 - pierwsze teasery

Volvo XC60 - pierwsze teasery

Aktualności 2017-02-28

Crossover – charakterna krzyżówka dla wymagających

Crossover – charakterna krzyżówka dla...

Artykuł sponsorowany 2017-02-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nissan Micra Bose Personal Edition
Nissan Micra Bose Personal Edition
Bose, to jeden z liderów na rynku zestawów audio. Nissan wraz z Bose zaprezentował specjalną edycję modelu Micra. 
Odgadnij model Odgadnij model