mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ciężarowy Colt

Ciężarowy Colt

Firma MMC Car Poland wprowadziła do oferty model Colt w wersji 5-drzwiowej z homologacją ciężarową w cenie netto od 32.778 zł. Obniżono także ceny modelu L200.

Jak wiadomo od 22 sierpnia 2005 roku weszły w życie przepisy zawarte w znowelizowanej ustawie o VAT. Według nowych regulacji pełną wartość podatku VAT od kupionego samochodu o dopuszczalnej masie poniżej 3,5 tony można odliczyć tylko w kilku przypadkach. Takie pełne odliczenie jest możliwe teraz m.in. przy zakupie pojazdów z jednym rzędem siedzeń, oddzielonym od przestrzeni bagażowej trwałą przegrodą, pojazdach z przestrzenią ładunkową konstrukcyjnie oddzieloną od kabiny pasażerskiej oraz autach z otwartą przestrzenią ładunkową.

Wśród aut oferowanych przez Mitsubishi Motors powyższe warunki do tej pory spełniał pickup L200. Dodatkowo cena tego modelu została obecnie obniżona w wyniku czego model 2.5 TD Intense (115 KM) jest dostępny w cenie netto 98.352 zł, a wersja 2.5 TD DAKAR (136 KM) kosztuje 101.631 zł netto.

Obecnie klienci mogą także korzystać z pełnego odliczenia VAT przy zakupie 2-osobowej wersji modelu Colt w nadwoziu pięciodrzwiowym w cenie netto od 32.778 zł. Dopłata za homologację ciężarową (kratę z podłogą) wynosi 535 zł brutto a montaż i dostawa kraty odbywa się na koszt dealera.

2-osobowa wersja Mitsubishi Colta, podobnie jak modelu L200, umożliwia także odliczenie podatku VAT zawartego w cenie paliwa kupowanego podczas eksploatacji auta.

Zobacz więcej o modelu Mitsubishi Colt

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.