mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ciężarowy Continental na YouTube

Ciężarowy Continental na YouTube

Krótkie filmy, a na nich żywa, dynamiczna akcja. Dużo samochodów i to zdecydowanie tych najcięższych wagowo oraz Ci najważniejsi aktorzy czyli zawodowi kierowcy z milionami przejechanych kilometrów, często w ekstremalnych warunkach drogowych. To nowa propozycja kanału informacyjnego o oponach ciężarowych firmy Continental uruchomionego na serwisie na YouTube.

Ciężarowy Continental na YouTube
Kierowcy ciężarówek z wielu europejskich krajów, także z Polski, dzielą się z internautami swoimi doświadczeniami i uwagami wynikającymi z eksploatacji ogumienia Continental. Widzimy opony poddawane próbom na torach testowych a także oglądamy je podczas normalnej, codziennej, żmudnej eksploatacji.

Dział opon ciężarowych Continental utworzył nowy kanał na YouTube. Ma on za zadanie bieżące informowanie klientów, sympatyków, fanów motoryzacji o produktach wagi ciężkiej naszej firmy, a także archiwizowanie materiałów prasowych oraz szeroką popularyzację filmowych materiałów informacyjno - technicznych dotyczących prawidłowej eksploatacji opon ciężarowych i usług serwisowych firmy Continental. Bardzo często ich autorami są dziennikarze z różnych krajów uczestniczący w rajdach i testach organizowanych przez koncern Continental. Ale nie tylko. Planujemy również prezentować materiały kręcone przez sympatyków, kierowców, pracowników Continental np. relacje z prezentacji nowych produktów. Zapraszamy do odwiedzania nowego kanału informacyjnego. Prosimy także o komentarze dotyczące zawartości kanału i poszczególnych filmów.

Kanał można odwiedzić klikając na bezpośredni link: http://www.youtube.com/user/continentaltruckpl lub przez naszą stronę www.continental-truck-tires.pl klikając na przycisk „Wideo Galeria” na bocznym menu strony.

Continental ze sprzedażą przekraczającą 24 miliardy euro, jest jedną z pięciu największych na świecie firm w branży dostaw dla przemysłu motoryzacyjnego. Dostarczając opony, systemy hamulcowe, komponenty układów napędowych i systemów podwozi, oprzyrządowanie, elektronikę samochodową i elastomery techniczne, korporacja przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa jazdy i ochrony światowego klimatu. Korporacja zatrudnia obecnie około 134.000 pracowników w prawie 190 lokalizacjach w 37 państwach.

Dział opon koncernu Continental jest Oficjalnym Sponsorem Mistrzostw Świata FIFA 2010TM, które odbędą się w Afryce Południowej

Podobne wiadomości:

Najlepsze i najgorsze opony na lato - test ADAC 2015

Najlepsze i najgorsze opony na lato - test...

Technika 2015-03-06

Test opon letnich GTU 2015

Test opon letnich GTU 2015

Technika 2015-03-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.