mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Citroen C2 górą

Citroen C2 górą

"Złota Kierownica" - nagroda "Bild am Sonntag" dla Citroena C2 w kategorii małych samochodów wprowadzonych w tym roku do sprzedaży.

Citroen C2 górą

5 listopada 2003 Citroën C2 uzyskał jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień prasowych w Niemczech, nagrodę « Goldenes Lenkrad » ( Złota Kierownica) w kategorii małych samochodów. Nagroda ta jest przyznawana od 1976 roku, przez grono ekspertów i znanych osobistości, najlepszym modelom wprowadzonym do sprzedaży w danym roku. Trofeum renomowanego niemieckiego tytułu prasowego « Bild am Sonntag », wręczono oficjalnie pani Magdzie Salarich, pełniącej obowiązki Dyrektora ds. Handlowych Automobiles Citroën w Europie.

Po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowany na Salonie Samochodowym we Frankfurcie, Citroën C2 został wyjątkowo dobrze przyjęty przez publiczność oraz międzynarodową prasę. « Złota Kierownica » jest uznaniem wyjątkowych zalet tego trzydrzwiowego samochodu jakimi są: nowoczesny i dynamiczny styl, unikalna koncepcja modułowego wnętrza oraz właściwości jezdne i wyposażenie wpływające na bezpieczeństwo i komfort godne samochodów z wyższych segmentów.

Marka Citroën wykazuje aktualnie bardzo dobrą dynamikę handlową na rynku niemieckim zwiększając sprzedaż o 12% w 2002 roku. W pierwszym półroczu bieżącego roku rekordowy wynik został wyrównany.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kolejny fragment drogi S3 otwarty
Kolejny fragment drogi S3 otwarty
Od wczoraj uległa zmianie organizacja ruchu na budowanym odcinku drogi ekspresowej S3 pomiędzy węzłami Lubin Południe a Legnica Północ. Kierowcy mogą już korzystać z nowego odcinka o długości 6 km.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech