mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Citroen C5 dla Małysza

Citroen C5 dla Małysza

Adam Małysz, zwycięzca Plebiscytu na 10 Najlepszych Sportowców Roku, otrzyma klucze do nowego Citroëna C5.

Citroen C5 dla Małysza

Już po raz piąty Citroën jest fundatorem głównej nagrody w Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Tempa. Trzeci raz z rzędu zwycięzcą wyłonionym przez kibiców sportowych został aktualny mistrz świata w skokach narciarskich, Adam Małysz. W tym roku nagrodę stanowił Citroën C5 2.2 HDI w wersji Exclusive.

10 stycznia podczas uroczystej Gali Mistrzów Sportu w Sali Kongresowej w Warszawie tradycyjnie już symboliczne klucze do nowego samochodu odebrała małżonka laureata prestiżowego tytułu, Pani Izabela. Tego samego dnia, podczas Balu Mistrzów Sportu, odbyło się losowanie nagrody dla głosujących w Plebiscycie. W roli sierotki wystąpiła, plasująca się na drugim miejscu pośród najpopularniejszych sportowców, mistrzyni świata w pływaniu, Otylia Jędrzejczak. Nagroda dla uczestnika, nowy Citroen C2 pojedzie do Gorzowa Wielkopolskiego. Wydanie nagród planowane jest na początek marca. Wówczas Pan Adam Małysz ponownie odwiedzi Salon Firmowy Citroëna w Warszawie.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Francja dopłaci do zakupu nowych aut
Francja dopłaci do zakupu nowych aut
Francuski rząd szuka sposobów na wycofanie z ruchu starszych samochodów, które nie spełniają restrykcyjnych norm emisji spalin. Jeden z pomysłów zakłada dopłaty do nowych samochodów.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic