mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Civic odznaczony

Civic odznaczony

Najnowsza Honda Civic zdobyła kolejny tytuł w swoim dość krótkim jeszcze żywocie rynkowym. Tym razem zwyciężyła w konkursie "czerwona kropka: najlepsze z najlepszych".

Civic odznaczony

Tytuł "red dot" ("czerwona kropka") jest jednym z najważniejszych w branży projektantów, w którym oceniane są głównie wygląd, innowacyjność i pomysłowość. Tegoroczna edycja jest już 51. tej międzynarodowej nagrody, a organizowana jest przez Centrum Designu w Północnej Westfalii w Niemczech. Międzynarodowe jury ocenia i nagradza produkty w 11 różnych kategoriach.

Zobacz galerię zdjęć Hondy Civic

Nagrodzona Honda Civic zwyciężyła w kategorii "Transport". Jurorzy docenili jej rewolucyjny wygląd, innowacyjność oraz wysoką jakość wykonania.

Łącznie we wszystkich kategoriach ocenianych było ponad 2 tys. produktów, z których tylko 36 otrzymało tytuł "Czerwona kropka". Nagrodzone produkty, w tym i Honda Civic, przez rok będą wystawione w muzeum Centrum Designu. Początek historii nagrody "red dot" sięga 1955 roku, kiedy to po raz pierwszy odznaczono najbardziej wyróżniające się międzynarodowe produkty. W 1992 r. nagroda otrzymała obecną nazwę, a od 2000 r. konkurs odbywa się w takim kształcie jak dzisiaj.

Tegoroczne wyróżnienie dla Civica jest drugim dla japońskiego koncernu. W 2001 r. ten sam tytuł zdobył model Honda S2000. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 26 czerwca br.

Czytaj test Hondy Civic

Zobacz więcej o modelu Honda Civic

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Honda Civic
Honda Civic
Cena podstawowa już od: 70 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. sedan-4dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Honda Civic Wszystko o Honda
Tematy w artykule: Honda Honda Civic

Podobne wiadomości:

Hybrydowa Honda CR-V we Frankfurcie

Hybrydowa Honda CR-V we Frankfurcie

Aktualności 2017-09-06

Honda Civic z nowym silnikiem Diesla

Honda Civic z nowym silnikiem Diesla

Technika 2017-08-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.