mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Colt CZC już w produkcji

Colt CZC już w produkcji

W niewiele ponad rok od podpisania przez Mitsubishi Motors Europe i Pinifarina porozumienia o projektowaniu, wdrożeniu i produkcji modelu Colt w wersji kabriolet, ruszyła produkcja modelu Mitsubishi Colt CZC.

Colt CZC już w produkcji

Zobacz galerię zdjęć modelu Mitsubishi CZC

Colt CZC to dzieło na wskroś europejskie, jako że wszystkie jego części będą wyprodukowane przez samego Pinifarinę, albo dostarczone do jego zakładów w celu końcowego montażu. Olbrzymia rola przypadła fabryce Mitsubishi NedCar w Born w Holandii. Stamtąd pochodzić będą elementy karoserii do białego montażu oraz tzw. know-how związany z inżynierią produkcji. Wiele podzespołów dostarczanych będzie bezpośrednio do Pininfariny od kooperantów zakładów NedCar.

Łącznie 65% komponentów nowego Colta CZC stanowić będą te, które tworzą już 3- i 5-drzwiowe modele Colta.

Zobacz więcej o modelu Mitsubishi Colt

Czytaj także:
Sportowy Mitsubishi Colt CZC (2006-01-23)


Podobne wiadomości:

Mitsubishi Xpander zadebiutował w Indonezji

Mitsubishi Xpander zadebiutował w Indonezji

Aktualności 2017-08-11

Mitusbishi Expander - kolejny model w Europie?

Mitusbishi Expander - kolejny model w...

Aktualności 2017-07-19

Komentuj:

~artur.m@vip.wp.pl 2007-07-07

Miłośnikom marki polecam zapoznaie się z likwidacją korozji elementów nadwozia flagowego modelu lancer - rekomendowana przez producenta technologia to papier ścierny + lakierowanie + oklejanie skorodowanych elementów zamiast wymiany ich na nowe lub wymiany pojazdu na nowy bez wad, więcej informacji pod adresem www,lancer-rust.neostrada.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.