mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Conti360° Fleet Services również na Węgrzech

Conti360° Fleet Services również na Węgrzech

W ciągu zeszłego roku pakiet usług związanych z oponami do samochodów ciężarowych Conti360° Fleet Services umocnił swoją obecność na ośmiu głównych rynkach europejskich. Od lipca tego roku usługi zostały rozszerzone na Austrię, zaś od października sieć Conti360° Fleet Services będzie dostępna również na Węgrzech.

Conti360° Fleet Services również na Węgrzech
„Globalizacja, rozszerzanie obszarów biznesowych – także z geograficznego punktu widzenia – w połączeniu z fuzjami i zmieniającymi się wymaganiami klientów sprawiają, że usługi przeznaczone dla flot stają się coraz bardziej atrakcyjne. Właściwy wybór opon i rozsądne dysponowanie zasobem, jakim są opony, decyduje o sukcesie lub porażce wielu firm” – podkreśla Gabor Sőregi, odpowiedzialny za usługi Conti360° Fleet Services na rynku węgierskim.

Badanie pt. „European Truck Customer 2010” („Europejski klient samochodów ciężarowych 2010”), przeprowadzone w 2010 roku przez firmy Oliver Wyman, Europe Net i Pleon C-Matrix, potwierdziło że europejskie floty transportowe potrzebują wszechstronnych usług, dostępnych w całej Europie. Z badania wynika, że mobilność i kryteria związane z obsługą są oraz ważniejsze dla operatorów flot.  
Pakiet obejmuje wszystkie usługi związane z oponami do pojazdów komercyjnych. Poczynając od doradztwa, poprzez poprawny wybór opon, aż do wszechstronnych usług dla floty – zapewniamy różne moduły, przyczyniające się do skutecznego gospodarowania flotą.

Moduły te obejmują ContiFitmentService, ContiBreakdownService i ContiFleetCheck. Koncepcję obsługi dopełniają ContiFleetReporting i ContiCasingManagement.
Podczas gdy ContiFitmentService zapewnia optymalne wyposażenie pojazdów w odpowiednie opony, moduł ContiFleetCheck troszczy się o regularne kontrole ciśnienia w ogumieniu oraz stanu opon. Regularne sprawdzanie ciśnienia pomaga nie tylko zredukować zużycie paliwa, lecz również ograniczyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii. Podsumowując, wszystkie działania mają na celu zapewnienie optymalnego okresu użytkowania opony. Nowe, internetowe narzędzie ContiFleetCheck pozwala gromadzić wyniki wszystkich analiz – w razie potrzeby może ono obejmować nawet kilka kontynentów i wiele krajów.

Moduł ContiFleetReporting zapewnia szczegółową, długoterminową analizę potrzeb i kosztów związanych z oponami do pojazdów komercyjnych. ContiCasingManagement zajmuje się osnowami opon i zapewnia ich optymalne wykorzystanie po zakończeniu życia opony. Może to obejmować bieżnikowanie lub usuwanie w sposób bezpieczny dla środowiska.  

Plany rozwoju w Europie: W 2011 r. Szwajcaria, Dania, Szwecja.
Plany rozwoju na świecie: W 2011 r. Australia i Malezja.

Podobne wiadomości:

Innowacyjne sterowanie gestami od Continentala

Innowacyjne sterowanie gestami od...

Technika 2016-05-18

Test opon letnich GTU 2015

Test opon letnich GTU 2015

Technika 2015-03-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.
Odgadnij model Odgadnij model